• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori na gorive ćelije ?

  • Temu pokrenuo crobloger
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
C

crobloger

Guest
Da li ste čuli za gorive ćelije kao izvor energije? Postoje automobilski elektro motori od po 200 kW i nije to naravno jedina primjena takovih elektro motora. Koriste se te stvari i u računalima, upravljačkim pločama suvremenih strojeva pa i traktora, kombajna i slično, u elektronici, u svemirskim letjelicama, satelitima i tako to. Kada se iscrpe izvori i rezerve nafte i plina i naši traktori će raditi na to i to sigurno jer je tehnologija jako razvijena samo se malo o tome govori bar među nama. E sad bi vam ja dao stranicu gdje ima o tome ali administratorica mi ne dopušta da dam link ako nije za poljoprivredu jer to znači da to poljoprivrednici ne smiju znati, a što češ pravila su kod vas takova, neka si pogleda malo forum na topixu u americi gdje forume posjećuje po par miliona ljudi pa niko nikoga ne zeza zbog teških stvari koje vrijeđaju i svašta a ne zbog linka na stranicu o vlč. Zlatku Sudcu kao da je vrag a ne svećenik.
Živio Bobo i IMT !
 
B

Bobo

Guest
crobloger kaže:
Da li ste čuli za gorive ćelije kao izvor energije? Postoje automobilski elektro motori od po 200 kW i nije to naravno jedina primjena takovih elektro motora. Koriste se te stvari i u računalima, upravljačkim pločama suvremenih strojeva pa i traktora, kombajna i slično, u elektronici, u svemirskim letjelicama, satelitima i tako to. Kada se iscrpe izvori i rezerve nafte i plina i naši traktori će raditi na to i to sigurno jer je tehnologija jako razvijena samo se malo o tome govori bar među nama. E sad bi vam ja dao stranicu gdje ima o tome ali administratorica mi ne dopušta da dam link ako nije za poljoprivredu jer to znači da to poljoprivrednici ne smiju znati, a što češ pravila su kod vas takova, neka si pogleda malo forum na topixu u americi gdje forume posjećuje po par miliona ljudi pa niko nikoga ne zeza zbog teških stvari koje vrijeđaju i svašta a ne zbog linka na stranicu o vlč. Zlatku Sudcu kao da je vrag a ne svećenik.
Živio Bobo i IMT !

Administrator je...

I zivo me zaboli neka stvar za neke tamo americke forume gdje dolazi milion ljudi, ako ti ovdje ne pase, slobodno otidji tamo... Ako ti se pravila ne svidjaju, ja ti nisam kriv.

A sto se linkova tice, svi oni koje sam obrisao nisu vodili nigdje direktno nego na blogove razne, a svi vrlo dobro znamo da ce taj link u par dan postati beskoristan, pa ako imas neku normalnu stranicu, postavi link, kao i svi drugi...

Nadam se da ces imati razumijevanja i da ce se sve sloziti na svoje mijesto...

Lijep pozdrav.

P.S. Zivio ja i IMT ;)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
crobloger kaže:
E sad bi vam ja dao stranicu gdje ima o tome ali administratorica mi ne dopušta da dam link ako nije za poljoprivredu jer to znači da to poljoprivrednici ne smiju znati, a što češ pravila su kod vas takova, neka si pogleda malo forum na topixu u americi gdje forume posjećuje po par miliona ljudi pa niko nikoga ne zeza zbog teških stvari koje vrijeđaju i svašta a ne zbog linka na stranicu o vlč. Zlatku Sudcu kao da je vrag a ne svećenik.
Živio Bobo i IMT !

Pa dobro još mogu eventualno raumjeti ovo o motoru, al kakve veze ima članak o vlč. Zlatku Sudcu sa ovim fumom? Još da si to ubacio u neku diskusiju, ali otvorio si svou prvu temu i prvi post sa tim člankom i linkom na blog. :?
Usput sam pogledao i ostala 3 tvoja posta i u svima je link na neki blog na blogspot.com. Mislim da si na ovaj forum došao po posjetitelje za svoje blogove, u stvari ne mislim...čvrsto sam uvjeren. ;)

p.s. Na američkim forumima bi nakon 2/3 netematska posta koja sadrže linkove na tvoje(ili bilo čije) blogove bio automatski izbačen. ;)
 
M

matija

Guest
alen28 kaže:
Mislim da nam fali moderator-netko tko bi se brinuo isključivo postovima....
mislim da to zasad nije potrebno.ipak forum još nije toliko velik da bobo i mario to ne bi stigli

alen28 kaže:
S toga se javno kandidiram...
kako skromno :lol:
 
B

Bobo

Guest
Decki, kada se potreba za moderatorom ukaze, to je na Mariu i na meni da odaberemo.

Moze biti i prije nego ste se nadali ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
clobloger jesi ti vanzemaljac?

:supris: :lol: :lol: :lol: :lol: malo off :blackeye
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
alen28 kaže:
Zaja mogao bi se ti više uključit na naše rasprave. Admini su nam dobri -bobo: malo je nekada bezobrazan; mario: kao i da ga nema... a zaja: konačno netko tko se usudi napisati što misli a još to i lijepo sroči...
Mislim da nam fali moderator-netko tko bi se brinuo isključivo postovima.... S toga se javno kandidiram...
I da mogu nemam vremena, a i Bobo dobro radi, nekad je možda malo prežestok ali sve je to u granicama normale, čovjek se trudi. Što se tiće toga da postaneš moderator, kontaktiraj Bobu i Maria, ja osobno mislim da fali još jedan moderator.
 
B

Bobo

Guest
Kad je OFF, nek je OFF...

Kao sto neki forumasi vec znaju, u utorak putujem u Veliku Britaniju, te me nece biti nekih tijedan dana na forumu, dok tamo ne nanjusim kakav internet club i tako... Tamo cu ostati neko duze vrijeme.

Razmatram vec neko vrijeme da bi trebao moderator na forumu. Cut cu se s Mariom, pa cemo vidjeti sto on kaze, jer tjedan dana da on sam cisti forum, nema smisla, a broj korisnika stalno raste, tako da je postavljanje moderatora postalo neizbjezno...

Eto, drago mi je sto citam da vecina misli da dobro odradjujem ovaj posao, iako se meni ponekad ne cini tako, no sve je to jos (po mojim mjerilima) OK, te se nadam da ce novoizabrani moderator postupati slicno, ili bolje...


Lijep pozdrav!
 
K

krx pozega

Guest
Bobo kudćeš bolan u englensku :blackeye ....jel im ideš pokazat kako njihova ideja uz ovdašnju doradu napravi čuda ;) :p :mrgreen:
...jel si ti u ovoj požeškoj "kompjutor ekipi"...
 
B

Bobo

Guest
krx pozega kaže:
Bobo kudćeš bolan u englensku :blackeye ....jel im ideš pokazat kako njihova ideja uz ovdašnju doradu napravi čuda ;) :p :mrgreen:
...jel si ti u ovoj požeškoj "kompjutor ekipi"...

Bas bih i mogo otic i pokazat u cemu grijese 8)

Kaka pobogu "kompjuter ekipa"?

Idem da zaradim nekakih novaca, cujem da dijele sakom i kapom... Probao naci posao na nekoj farmi, ali bezuspjesno :( tak da u London direktno idem, pa cemo vidjeti sto i kako dalje...

Idem malo na ekskurziju ;) 8)
 
K

krx pozega

Guest
Tajkun nema šanse da postane ali da se obogati uz malo sreće i naravno znanja ili bolje mudrosti...možda

Bobo ova ekipa Požeška što hakla te igrice ili šta već....

Alene...imo sam ja jednu davno koja je otišla u englesku....uglavnom predaje engleski sada..i ima par mjeseci stiže razglednica...udala se :blackeye...tako će i naš Bobo...nije baš sportski tip al za neku farmicu zet dušu dao ;) ....ako ništa drugo bit će slika brdo...jeli tako Bobo? :D :D :D
 
B

Bobo

Guest
krx pozega kaže:
Tajkun nema šanse da postane ali da se obogati uz malo sreće i naravno znanja ili bolje mudrosti...možda

Bobo ova ekipa Požeška što hakla te igrice ili šta već....

Alene...imo sam ja jednu davno koja je otišla u englesku....uglavnom predaje engleski sada..i ima par mjeseci stiže razglednica...udala se :blackeye...tako će i naš Bobo...nije baš sportski tip al za neku farmicu zet dušu dao ;) ....ako ništa drugo bit će slika brdo...jeli tako Bobo? :D :D :D


TAKO JE!!!

Zivjeli vi meni, pa ak ne budem na forumu, suta u 20 do 5 poljece avion (ako bude mogo uzletit od ove silne mase) ;) pa kad tamo naletim na nkaki internet, secujemo opet...

Ova tema od sada sluzbeno vise nije o motorima s gorivim celijama... :(
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
bobo pazi šta radiš, u avionu su potrebne sve žice za razliku na imt-u ;) :mrgreen:

po selu smo ga zvali bobo rock and roll
pričao je da mu treba samo imt i plug
pa će poći u englesku sa imt-em i biti slavan
pričao je imt je traktor sjajan
imao je njihovu sliku na avataru
i na traktoru veliku naljepnicu..
ali njega nitko nije uzimo za zbilja ..
najeo se crvenih gljiva pa poludio
i ništa nebi bilo čudno u toj prići,
da bobo ipak nije odlućio ići
plakala mu mama dado vikao,,
ošo bobo u englesku,..

i sretno mu bilo ,,,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh