• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori Tomo Vinković

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Nekoliko puta sam kupovao karike za razne motore i kompresore u Zagrebu u privat firmi!
Daj ne stvaraj lažnu iluziju kod onih koji su još mladi, ili buš dobil "po tvojoj staroj, tvrdoj bradi", ili u prijevodu ne zajebavaj ih toliko.

Več sam to jednom pisao, moj mladi susjed je kupio zamjenski, jeftini, novi motor za Hondu 600, za cca 700-800 kuna. A onda je za njega, za samo 2 mjeseca trebao hondine karike koje bi ga koštale 500 kuna. Nije ih kupio, bacio je sve u smeće.

A jednako je tako na HR tržištu i s klipnim sastavom i ostalim za Tomu Vinkovića.
Karike na marike...
 

Najnoviji postovi

Na vrh