• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motorna pila - partner 370

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
motorna pila partner 370, dosta dobre pile........malo je uhvatio klip i cilindar, to dolazi novo, nove membrane.......klip standardan je bio 38mm, ja stavljam gore jači cilindar s klipom od 41mm, pa me zanima kako će raditi........a vodilica ostaje originalna 40cm......

evo par sličica pri sastavljanju:


 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,713
motorna pila partner 370, dosta dobre pile........malo je uhvatio klip i cilindar, to dolazi novo, nove membrane.......klip standardan je bio 38mm, ja stavljam gore jači cilindar s klipom od 41mm, pa me zanima kako će raditi........a vodilica ostaje originalna 40cm......

evo par sličica pri sastavljanju:



moja partnerica 351 je isto promjer 38mm, hoće li ti razmak rupa od cilindra odgovarat. na slici mi izgleda veči razmak na novom cilindru.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
sve štima......cilindar je potpuno jednak kao i ovaj od 38mm, samo je razlika što ovaj ima klip od 41mm, a hod klipa, razmak rupa, navoji itd.... su potpuno jednaki.......i pila će biti nešto jača od originala......
 

Najnoviji postovi

Na vrh