• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,016
Ma tu se samo sastrane navari komad lima i može još toliko:hahah:

Možda malo glupo pitanje,ali kad je ustvari vodilica za zamjenu,da li ima neka mjera ili nešto po čemu se skuži kad je za zamjenu?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
u većini slučajeva to bude ili da zablokira zvjezda (raspadne se ležaj) pukne zvijezda, razdvoji se na nitnama, savije se...uglavnom kad osjetiš da lanac ne ide lijepo kroz vodilicu, ili vodilica kroz drvo...ako se radi o duro vodilicama onda kada se istroši ono pojačanje na vrhu, ili, kao i kod rolo, razdvoji se na nitnama ili savijena, iako prenitovati se može ako imaš znanja i volje za tim
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
kod mene ni jedna nije doživjela toliko :unsure:
možda sad ove sa izmjenjivim vrhom budu
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Dečki jel moguce da za Stihl 048 nema dijelova? Susjed ju ima i to su mu rekli na servisu, nekakav kvar je imal na španeru lanca
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
Moguce je, ja sam trazio auspuh za 048 i rekli su da nisu vise dobavljivi djelovi
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,128
Probajte potražiti na:
shop.saegenspezi.de

Tamo se zna pronaći dijelova za stare Stihlovke.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,588
Screenshot_2022-02-07-23-20-42-354_com.facebook.katana.jpg Screenshot_2022-02-07-23-20-19-477_com.facebook.katana.jpg Screenshot_2022-02-07-23-20-37-160_com.facebook.katana.jpg nadoh na fejsu ovaj oglas.. neki svabo trazi 2500 eur. U cemu je caka? Neka specijalna?
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
I ja sam vidio taj oglas i išao malo istraživat. Taj model je napravljen za vojsku i nešto je masivnija, navodno je i boja neka posebna (tekstura boje)
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Imam sthilovku 461. 2017.g Kupio sam ju novu. Nije izrezala 300m drva , ali imam jedan problem koji mi nitko nezna otklonit. Motorka ima problem kada je cijela vodilica u drvetu lanac staje nemoze okrenuti lanac i izmedu vodilice i lanca se nagura piljevina. To traje od kad sam ju kupio kada ju nabijes u drvo kao da je lakoma da puno uzima pa stane.Znaci sve sam isprobao nove lance druge vodilice orginalne zamjenske zamjenili su u servisu komplet kvacilo novo sa zupcanikom , pojacali uljnu pumpu ali svejedno nema pomaka. Znaci to se najvise desava kada vadim kajlu na drvetu dok rusis drvo i kad je cijela vodilica u drvetu ako neko imao slican problem ljudi pomozite....
 

Najnoviji postovi

Na vrh