• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Motorne pile Stihl

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Tražim motorne pile Stihl po povoljnim cijenama,ispravne,neispravne,stanje nebitno.Za sve ostalo kao i kontakte,molim na PP.Znači,ako imate nekaj kaj stoji i ne treba vam,te skuplja prašinu,ja znam kome bi moglo poslužiti.Hvala!
 
Z

zlatar6

Guest
Tražim motorne pile Stihl po povoljnim cijenama,ispravne,neispravne,stanje nebitno.Za sve ostalo kao i kontakte,molim na PP.Znači,ako imate nekaj kaj stoji i ne treba vam,te skuplja prašinu,ja znam kome bi moglo poslužiti.Hvala!

Evo imam stihl kontra za prodati nova membrana i slaf za gorivk je stavljen treba se malo pozabaviti njome prosle godine je ruseno njome ali ove jls nije ni upaljena cjena 1100 kn
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Imam sthil 051 AV elektronic gotovo nova .U svom vijeku je potrošila 2 lanca.Hvala
 
Na vrh