• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mraz !!!!

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Da li jako smeta mraz kukuruzu nocas ga je bilo,a kukuruz mi je nikao ??
 
B

BAGERISTA

Guest
Malo je dobio po nosu,,,,ali niš strašno..reko kolega požutit oče,,,ali nije da če mu skroz naškodit..
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
kod nas kukuruzu nije nista ali tikve ( buce) koje su pred tjedan dana sijane su dosta osjetile mraz i najvjerojatnije bu trebalo opet sijati.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
kod nas kukuruzu nije nista ali tikve ( buce) koje su pred tjedan dana sijane su dosta osjetile mraz i najvjerojatnije bu trebalo opet sijati.


mislim da bi isti problem bio i sa grahom......zato netreba žuriti sa sjetvom......
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Iskreno se nadam da se o ovoj temi bude razgovaralo samo ovaj tjedan i da kukuruzu nebu nista,
a ako se bude pričalo godinama i presadjivo kukuruz jao nama
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
u 4 mjesecu malo zatoplilo i krenulo se s sjetvom,sadnjom vrtova itd
meni i ženi govorili kaj čekamo.
eto kaj čekamo da zatopli kak treba.
ja jučer sijal kuruza,a žena popikala flance i još pkrili s termo folijom.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
naš krompir popušio od mraza,pa ćemo ga šišati da krene ponovo.kod komšije ništa,nije ga mraz zakačio zbog zida nekog.
 
M

MOCO

Guest
pa ja sad neznam, tj govorim ja da je to mraz syebo vrt al ni sam nisam siguran da mi nije malo drift odnio lumax:mrgreen:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jel bi trebalo šišati krumpir pošto se smrzo? ili će se sam ponoviti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh