• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mrena kod ovaca

Posavina1994

Novi član
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
3
Pozdrav, zanima me da li je ko imao problem da ovca oslijepi? Nju sam izdvojio, ali sada vidim da jos jedna ima slicnu plavo sivkastu mrenu na ocima
Koji bi problem tu mogao biti, radi se o romanovskoj rasi
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Paraziti,mi imali slučaj kod goveda,poslije liječenja sve u redu
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ne sjećam se točno ali mislim da je bila nekakva antibiotska mast kojom smo tretirali oči plus injekcijski parazite.
 

Posavina1994

Novi član
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
3
Hvala na informacijama, bio sam kod veterinara, dali su mi tu mast I prethodno sam ih vec tretirao
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nevjerovatno je kako je ta mast uspjela riješiti problem,2-3 krave su nam već nemalo bile potpuno slijepe a ostale vrlo blizu tome,sve su se oporavile,ja sam mislio da nema ništa od njih ali za par dana je krenulo na bolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh