• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MTD freza za snijeg - Prerada remenica?

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nisam se prije sjetio , odi s tim u medo-metal u veliku goricu ..inače rade rolo garažna vrata
 

orašar

Član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
74
Netko mi ih je spominjal u telefonskom razgovoru (čini mi se čovjek iz Lageros-a).
Šteta da nisi lobiral ovak sam dobil malo premršavu preporuku, recimo danas me zove da mu povučem 5 mm zavara gdi je plazma oštetila materijal za veliku remenicu, a švasaparat i ostali pribor su mu u radioni.
Tak da sam več sad lagano razočaran uslugom da ne velim da nitko nezna reči ni približno koliko bude to koštalo, ja sam u zajebanciji rekel da budu dobili tri porcije čevapa i izmamil sam lagani osmjeh, samo kad ja velim u startu sa vrata da sam spreman platit tuđu muku i zajebanciju onda i očekujem da posel ide podmazano kak i je podmazan.

Trebal budem ja još tih tokarenja pa bi bilo dobro da neko iz svoje garaže to može odraditi. Imam lika u susjednom selu, ali njegov "amerikaner" šiva za 0,5 mm valjda postoji razlog i za to (postoji samo nije za forum).
 

Najnoviji postovi

Na vrh