• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mucisoko

M

mucisoko

Guest
Pozz svim forumasima,zovem se Mustafa,ja sam iz Gracanice(BiH),idem u srednju masinsko-tehnicku skolu(maturant),otac se bavi popravkom traktora tako da mu i ja puno pomazem,inace posjedujemo Tomu Vinkovica seriju 800 sa limariom od starije verzije,imam brata na forumu (Edosoko...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
mucisoko kaže:
Pozz svim forumasima,zovem se Mustafa,ja sam iz Gracanice(BiH),idem u srednju masinsko-tehnicku skolu(maturant),otac se bavi popravkom traktora tako da mu i ja puno pomazem,inace posjedujemo Tomu Vinkovica seriju 800 sa limariom od starije verzije,imam brata na forumu (Edosoko...

Dobro doša na forum musisoko!
Znači znaš dosta o frumu kad ti je Edo brat?
 
M

mucisoko

Guest
zbalija kaže:
mucisoko kaže:
Pozz svim forumasima,zovem se Mustafa,ja sam iz Gracanice(BiH),idem u srednju masinsko-tehnicku skolu(maturant),otac se bavi popravkom traktora tako da mu i ja puno pomazem,inace posjedujemo Tomu Vinkovica seriju 800 sa limariom od starije verzije,imam brata na forumu (Edosoko...

Dobro doša na forum musisoko!
Znači znaš dosta o frumu kad ti je Edo brat?

Ma znam da on kad god je kod kuce samo na forumu visi :D (zarazio se)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
mucisoko kaže:
Ma znam da on kad god je kod kuce samo na forumu visi :D (zarazio se)

Nemo ja te brat čuje :!: !
Ma dobar je on!
Čujemo se mi često preko msn kad je on na Fakultetu.
 
Na vrh