• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i posle se pita sto voda u ulju bude .nije bas da nesteti nicemu ali bolje i traktor nego Muha. za njega nema delova
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Objasni od kuda voda može u ulje ako traktor okisne ili po njemu napada snijeg. Da li kroz auspuh može toliko napadati da pomješa vodu i ulje, ako je traktor pod nadstrešnicom.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
procitaj negde sta znaci kondenzacija . a voda nadje i najmanju rupicu kud prodje pogotovu kroz otvore na agregatima. evo ti primera samo na vladimircu kojeg sam kupio. u menjac staje 10L ulja a ispustio sam najmanje 22L. sve je pordjalo unutra koliko je lepa smesa bila i sto se nije godinama menjalo. a nije retka slika ni iz motora na iber da kaplje voda kad se ugreje ili bela bljuzga
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Kak nebi puštal, samo to nisam smel slikati.
Budem i to odklonil
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
cuti cuce nas Muha pa ce ga politi uljem . zezam se malo ali to je dokaz kad se radi kako treba da curkati nesme
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
cuti cuce nas Muha pa ce ga politi uljem . zezam se malo ali to je dokaz kad se radi kako treba da curkati nesme

Točno tak videl sam nekoliko radova od kolege MUHA-ča i sve suho ko da je mađioničar :icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Dogodi se nekad i meni da uspijem začepiti :(giggle):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa i da je Houdini nemože moje traktore napraviti da ne cure :icon_fU:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
rus mora da curka jer na masno nece sibirski sneg da se lepi hehee. ma zadihtovali bi mi njih da je kvalitetnih delova i zaptivki. pre neki dan gledam u kompletu za motor samo koliko ih fali
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ima ventilator , to smo apsolvirali na temi alternatori .
Nedostaje ventilator za prste ?

vaš velečasni
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh