• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Zadnji kraj mi više liči na 731-732 po gornjim polugama i po satu za obrtaje.Tak da možda nije 730.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam točno samo znam da je 18ks Zetor 2040 (zebra)
Iz Bjelovara je većina dijelova.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Ošo u Varaždinski kraj.
Hvala Krumpir svejedno, možda da sam bil malo brži bi se i dogovoril s čovekom
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Muha, smatram te pravim majstorom mehanike, no ako uzmeš to kvazi čudo od tome vinkovića, taj traktorski izrod, neznam..... kraj toliko traktora svih vrsta i tipova, jel ti treba "to" u životu?

Po čemu bi to trebalo biti mjerilo čovjeka? Što u njemu ima tako božanstveno?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
@ Zoki, imaš jednog neprijatelja više, samo se nasmijal i rekel da bi te rado upoznal :(giggle)::(giggle):

@ Dlesa :icon_thumright:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Poruči mu da bu dobil krug na fergiju petbrzincu samo nek se okani tog zla od tome vinkovića :icon_weed:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Uf, ni ja ne volim TV-a, ali dobro, o ukusima se ne raspravlja..
A i fora je da ona tema " Generalno o Tomo Vinković traktorima" ima, mislim, najvise postova na forumu, sunce mu i kvazi traktoru.. :icon_e_surprised:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja mislim kak bude mali(VELIKI) Muhač odrasel da bude odustal od TV no ne ću ništ reći da me ne dočeka sa pračkom :(giggle)::(giggle)::(emo)::(emo):
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kak ne skužite da je TV igračka za odrasle koja ponekad i korisno posluži.Nije baš jeftina ali jebi ga svaka budala ima svoje veselje tak i ja.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ono malo čudo koje ak ga ujutro upališ probudi celo selo.:(angel):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Kak ne skužite da je TV igračka za odrasle koja ponekad i korisno posluži.
Istina, mnogima je to igračka, a tak bu i njemu. Samo kaj se on misli igrati po ravnom.
Zaslužil je da mu probam pribaviti takvu igračku ma kak skupa bila.

Samo prije toga moram još par matura napraviti :(whew):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Nema novoga za kupiti, pital sam.
Sigurno se nebi jebal s ovima da ima

@muha, ak neš skužil kaj citiram riječ je o aluminijskim lajsnama, ima ih novih, u srijedu ih držal u rukama cijena onih prednjih 66,75 po komadu ima i bočnih al nis pital kolko je cijena.....ak trebaš dam ti broj
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh