• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Multimedia za traktor ili radni stroj , da ili ne ?

T

Tonxy

Guest
bas ti je zakon taj tv u traktoru!! stvarno mora da je dobra stvarcica kad cekas dva sata!!
;) ;)
 
Z

zrine892

Guest
mislim da cu i to kupit jedonoga dana?:) ;) ;)...samo me pati kako cu titove čitati u rusu...:) ;) ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
vidiš da si me poslušao kad sam ti rekao da se nagradiš za sav rad i trud.super ti je tv, el hvata i gole tete :mrgreen:
sad mali satelitič na kabinu da imaš eurosport il mtv za dobro raspoloženje :?:
 
Z

zrine892

Guest
bogec kaže:
vidiš da si me poslušao kad sam ti rekao da se nagradiš za sav rad i trud.super ti je tv, el hvata i gole tete :mrgreen:
sad mali satelitič na kabinu da imaš eurosport il mtv za dobro raspoloženje :?:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pošto se ovdje spominje multimedija za strojeve evo da se pohvalim danas sam kupio video nadzor za svoju štalu tako da ne moram iči po noći prigledat el se koja teli, samo joj uperim u guzicu i gledam na ekranu :!: :!:
ovo čudo je koštalo 560 kn u bjelovaru, može do 4 kamere pratit, ima zvuk i crno bijelu sliku, radi po mraku i vidi se dobro, sutra ču montirat kameru u štalu

Obrisan neispravan link.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
alen28 kaže:
Ajd malo opiši.... Kakva je veza između monitora i kamera? Žičana ili bežična? Jel može biti i vani ili mu smeta kiša?

bežična veza, ima domet do 100 metara , ne smetaju mu za vezu zidovi , kamera ima svoj adapter za struju a monitor svoj.
to je za unutarnju upotrebu, jer to je kao za baby kamera za male bebe ako su u drugoj sobi ali funkcionira izvanredno, ima infracrvene zrake za rad po noči to su one 4 okrugle na kameri.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zrine892 kaže:
sta ako struje nestane? ;) ;)

onda bogec napravi promenadu u gačama po dvorištu do štale, pa kad me krave vide pobjegnu van sve makar kroz zid ;) ;) :shock:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
bogec kaže:
.... samo joj uperim u guzicu i gledam na ekranu :!: :!:
Admini, ovo je neprimjeren sadrzaj za ovaj forum :twisted: Bogec ce nam raditi xxx filmove :)

Salim se, naravno. Ovo je vrhunska stvar ako se uzme u obzir mala cijena i koristi koje covjek moze imati.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ratarko kaže:
Baš to .
Dođem na farmu i onda parkiram jer ima traktor prije mene na utovaru ... i čekam i čekam .
Kažem bez problema sam pogledao na stojanju dva filma .

Slijedeci je korak da ugradis bezicni internet pa da gledamo direktni video streaming sa polja :)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ratarko i ja smo se multimedijalizirali, ratarko si kupio mali satelit za više programa :?: el mu ne smeta drocanje i sunce ak u njega tuče :?:
xxx filmovi, vidiš tog se nisam ni sjetio, ideš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Nisam nigdje vidio da u dodatnoj opremi za traktore nude bluetooth. Ne mogu vjerovati da se to nisu sjetili :)
 
R

Ratarko

Guest
Smiljan kaže:
Nisam nigdje vidio da u dodatnoj opremi za traktore nude bluetooth. Ne mogu vjerovati da se to nisu sjetili :)

Vjerovao ti ili ne ali potrebniji mi je nego u automobilu ( ako si mislio na bluetooth u smislu handsfree konekcije mobitela i traktora ? ) ... skoro :| .
Ako sam na cesti u transportu a u zadnje vrijeme se dogodilo da sam danima radio takav posao pa i meni zazvoni telefon na koji se onda nekako duplo teže javim nego kada vozim automobil . Za sada nam ostaje ugraditi naknadno o svom trošku ali neće dugo proći dok se i ta sitnica ne uvede u traktore , prvo one najskuplje a kasnije i u ostale .
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ratarko kaže:
Smiljan kaže:
Nisam nigdje vidio da u dodatnoj opremi za traktore nude bluetooth. Ne mogu vjerovati da se to nisu sjetili :)

Vjerovao ti ili ne ali potrebniji mi je nego u automobilu ( ako si mislio na bluetooth u smislu handsfree konekcije mobitela i traktora ? ) ... skoro :| .

Vjerujem da vise vremena provedes u traktoru nego u autu ;) a osim toga, i vredniji je, zar ne.
 
Z

zrine892

Guest
pa sada ima puno radia koje nude bluetotho za neke jeftine novce...super je stvar u tome ako ne čujes mobitela onda si podesiš da ti mobitel preko radia a onda preko zvucnika :) ;) ima osjecaj kao da ti kamion trubi sa kaminonskom trubom ;) ;)...znam da ima takvih funkcija...
 

Najnoviji postovi

Na vrh