• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

musto

musto

Član
Tu od
10 Lis 2008
Poruka
38
Lijep pozdrav forumasi. Evo prijavi se i ja na forum na kome sam prije mnogo citao (cak sam bio i prijavljen na forum ali se nisam logovo :D ) i mogu vam reci samo rijeci hvale. Mnogo, mnogo dobrih savjeta. Pa reko sad da se prijavim da i vi meni mozete pomoc a nadam i ja vama. Nalazim se u selu Kraševu, općina Tešanj, BiH. Inace sam student 2. godine Tehnoloskog fakulteta i jako, jako volim traktore i posao sa njima. Od malih nogu vozim traktor tako da mi to nije strano. Kao sto je i običaj treba da se navedu strojevi koje posjedujem pa evo redom :
IMT 539, 1981 godiste u jako dobrom stanju iako ima 4500 rs
Prikolica Tehnostroj nosivosti 3 tone
Cisterna Creina 2200 litara
Plug IMT 755
Tanjirace i zubace Leskovac
Sijacica OLT MSK - 2 reda
Grablje "sunce"
Bocna kosa Gramip Dubrava
Presa za sijeno AMA 183
Prevrtac sijena Fahr
Prskalica Trajkovic 330 l

Eto to je po redosljedu kako sam se sjetio, valjda nisam nista zaboavio :D
 
Na vrh