• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Najam voćnjaka

  • Temu pokrenuo Taminna
  • Datum prvog posta
T

Taminna

Guest
Pozdrav, zanima me da li netko ima iskustva s davanjem voćnjaka u najam ili nešto slično tome.
Na koji način to napraviti, na što treba obratiti pozornost, bilo kakva iskustva su dobrodošla! :confused:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
niko a???

jel ga dajes u najam? ili?
ako da koliko bi pito tak i sta imas?
jer ja bi isto zeo za sebe tako neki voćnjak u najam dok moj ne dođe :D
 
T

Taminna

Guest
Pa da, možda bi ga dali u najam, prije toga se želim informirati koliko se isplati takvo nešto. Voćnjak je u zadarskom zaleđu, jabuke. Zainteresiran i dalje? :D
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ma za tvoj nisam uopće bio zainteresiram jer vidim da smo si dugo... nego nek tu cim blize, isao bi i ja pitati ljude dali bi dali u najam na koji 5godina dok moje voćke ne budu s plodovima :)
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Imao je kolega voćnjak jabuka u najam.mislim da su se dogovorili na 20 % uroda.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Ja sam ga uzeo lani u najam (jabuke) u okolici Velike Gorice,4000kn+PDV po hektaru...srećom,pa nisam ponovio istu grešku i ove godine...
 

Najnoviji postovi

Na vrh