• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

najjeftinijih 100m2 kokošinjca?

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855
Ovak,trebao bih napraviti objekt od 100m2,tu bih imao prostor za inkubatore i prostor gdje bi bili kavezi sa prepelicama uglavnom....znači ajmo rec trebam izgraditi objekt 10x10 ili 16x6!nije mi potrebna zasada neka termo izolacija,za prvu ruku ce i ovako biti dobro,ulazna vrata i cca 3 prozora...neznam kako tko stoji sa gradnjom,ali zanima me da li betonske blokove,suplja cigla ili nešto trece,napomena da zelim proci sto jeftinije,najvise me muci koliko betona bih trebao za to,racunao sam oko 100m2 zida mi treba...ako tko zna racunice,ciglu sam nasao najjeftiniju,neznam kolko betona mi treba za toliko zida.temelje lako izracunam...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
cigla je najjeftinija verzija ,beton je oko 500 kuna kubik tak da se definitivno ne isplati jer još moraš računat i šalanje i po mome razlika po kvadratu zida najmanje 50 kuna a i više u korist cigle
 

Najnoviji postovi

Na vrh