• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Najpovoljniji krediti za traktore-odobravaju se svakome!!!

  • Temu pokrenuo EURODMARKETING
  • Datum prvog posta
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
E

EURODMARKETING

Guest
Krediti za kupnju novih traktora

Poštovana gospodo poljoprivrednici!

S radošću Vas mogu obavijestiti da je u Hrvatsku konačno došao već dobro provjereni način međunarodnog financiranja i kreditiranja za kupnju novih nekretnina, vozila (auti, traktori, plovila...sve što se mora registrirati), namještaja te će kroz dogledno vrijeme krenuti i kreditiranje stipendiranja na stranim priznatim fakultetima.

Način financiranja je poznat pod nazivom RENT TO OWN (najam za vlasništvo)

KREDITE OSTVARUJETE UZ SLJEDEĆE UVJETE:

BEZ provjere kreditne sposobnosti
BEZ ikakvih jamaca i/ili sudužnika
BEZ terećenja plaće/mirovine
BEZ dobnog ograničenja


EFEKTIVNA kamatna stopa za nekretnine: najniža na HRVATSKOM tržištu: 6.98 %, rok otplate kredita: 35 godina
EFEKTIVNA kamatna stopa za vozila (bilo koje vrste) je: 11.98 %, rok otplate kredita: 7 godina


Više o financiranju te kontakt i ostale informacije možete dobiti na sljedećećoj internet adresi:

http://www.eurodmarketing.com/krediti

Ovlašteni predstavnik fondova:
Drago Jušinski

mail: drago.j@hotmail.com
091/1199-823


CAPITAL Rent-2-Own®, naime, svojim revolucionarnim pristupom financiranja:
osmišljava strategiju kupnje/ potrošnje koja ne ulazi u podjelu na bogate i siromašne

1. financira građane bez obzira na visinu plaće, mirovine ili nekog drugog prihoda
2. ne uvjetuje financiranje građana dobnim ograničenjem
3. omogućuje ne samo BESKAMATNU OTPLATU nekretnina/ automobila itd., nego tu kupnju čini POVOLJNIJOM čak i OD BESKAMATNE

SADAŠNJI KRIZNI → ETABLIRANI SUSTAV FINANCIRANJA FUNKCIONIRA TAKO DA BOGATE ČINI JOŠ BOGATIJIMA, A SIROMAŠNE JOŠ SIROMAŠNIJIMA, što je također djelomično doprinijelo eskaliranju postojeće krize.

CAPITAL Rent-2-Own® se može podičiti da svakom pojedincu pruža šansu priuštiti si dobra o kojima je ranije mogao samo maštati.

CAPITAL Rent-2-Own® OMOGUĆUJE POSTIZANJE SOLIDNOG ŽIVOTNOG STANDARDA, I TO:

* BEZ STRAHA OD ODUZIMANJA PROIZVODA/PROIZVODA
* BEZ STRAHA OD NEMOGUĆNOSTI OTPLAĆIVANJA
* BEZ STRAHA OD KAMATA

CAPITAL Rent-2-Own® nudi dio rješenja i proizvođačima i investitorima, od kojih su neki, nestajanjem kreditne likvidnosti, dovedeni do ruba egzistencije svog proizvodnog pogona ili investicije. Gomilanjem zaliha, naime, povečavaju im se troškovi i dugovi, što im znatno otežava daljnji rad i isplativost.

CAPITAL Rent-2-Own® nudi svoj dio rješenja i djelomičnim spašavanjem radnih mjesta, budući da svojom financijskom protočnošću i podržavanjem kontinuiteta daljnje kupnje / prodaje pomaže i potrošačima i proizvođačima.
CAPITAL Rent-2-Own® omogućuje svima KVALITETNU i POVOLJNU kupovinu, čime posredno potpomaže napretku daljnje proizvodnje i čuvanju radnih mjesta.

CAPITAL Rent-2-Own® Mortgage Management je revolucionarni program Direktne prodaje i financiranja kupnje (i prodaje) prvenstveno nekretnina, ali i drugih proizvoda (vozila, namještaja…), a koji se bazira na kombinaciji klasičnog dugoročnog najma s otkupom gdje, po otplati zadnje rate, najmoprimci automatski postaju i vlasnici predmetnog proizvoda 1/1

Financijska stabilnost koju stječete ovim Programom, ima zajednički cilj za SVE.
Misija je opće povećanje životnog standarda i očuvanje radnih mjesta, ali na korist i zadovoljstvo i svih ostalih sudionika u ovom poslovanju.
 
G

GROF

Guest
BRAVO!!!

... svaka čast i fala!
pa prijatelju moj! što da ti pišem?!., već ti skidam kapu!., onu pravu.,! ONU LIČKU!!!

fala dragome Bogu! da ima nešto kod nas?!., a DA!!! netreba tona papira, uvjerenja, potvrda, ovjera, izvoda, izvida, mjera, mjerkanja, suglasnosti, solventnosti, sposobnosti, mobilnosti, efektivnosti, jamci, dužnici, sudužnici, radi - neradi, lova ova - ona, mlad - star, sposoban - nesposoban, ..., a da nespominjem neljubaznost bankarskih činovnika i lihvara, lizinga - pušinga, ...

VEĆ SE IDE DRITO U GLAVU!!!., e., to je to!
 
E

EURODMARKETING

Guest
Hvala grofe!
Bitno je da naši hranitelji znaju da mogu ostvariti kupnju za koju su do danas bili uvjereni da je nemoguća - postala je moguća.
Postoji ipak svjetlo, postoji mogućnost!

Stojim na raspolaganju za sva moguća i nemoguća pitanja! :D
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Moderatori molim vas da obrišete ovu temu zbog očite navlakuše i banirate eurodommarketing zbog reklamiranja. Nek vara ljude negdje drugdje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
EURODMARKETING kaže:
3. omogućuje ne samo BESKAMATNU OTPLATU nekretnina/ automobila itd., nego tu kupnju čini POVOLJNIJOM čak i OD BESKAMATNE

* BEZ STRAHA OD NEMOGUĆNOSTI OTPLAĆIVANJA
Prvo sam citiral sve , pa ništa , pa jedno po jedno , pa sve zajedno ...od silnog smijeha mi krenula mokrača :oops: (ili je to od pive :scratch )
Uglavnom ostalo je na ove dvije tako da mi post ne bude preveliki..
Pa molim da mi se dodatno obrazlože jer sam zainteresiran za ovu kreditnu liniju ?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
zavidim Vam u HR što imate ovako povoljne uslove poklanjanja mašinerije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
puknuti ako te zanima kako ti njih da zezneš to bi se dalo usavršiti ;)
posotje kojekakvi menadžeri koji su skolovani da te zeznu a postoje i ljudi kao mi :lol:


mislim stvarno čojek raspalio reklamu do jaja što se kosi sa pravilima foruma onako kako sam ih ja protumačio
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ne bih brisao ovu temu neka je za povijest a na ponudi HVALA, preveslan sam malo prevec puta da bih si dozvolio opet nesto slicno. Da je to sve tako kako se navodi njima apsolutno nebi trebala nikakva reklama a pogotovo ne na poljoprivrednom forumu, to je moje misljenje i mislio sam ga zadrzat za sebe a kad se sjetim da vec nekoliko godina pratim ovaj forum te sam koliko toliko aktivni clan zelim sve ostale clanove pozvati na max oprez. Gospodo iz Euro... vama svaka cast al oprostite mi sto su vremena takva da ne vjerujem NIKOM!!! Treba vremena i vremena da se nesto pokaze i dokaze.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Moje mišljenje je .
Ovo je poljoprivredni forum gdje si možemo savijetima pomoći i neke stvari koje nismo znali naučiti.
A ovakve reklame dozvolimo li jednim sutra će i drugi to pisati pa mislim da ovoj temi nema mjesta na ovakvom forumu kakvog ga ja zamišljam.
Molim administratore i ostale koji vode brigu da ovaj forum bude kao i do sada da ne puštaju ovakve reklamne teme.
:scratch
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ako kome treba daju i kredit za navigaciju da si ocrta put kuda ce bjezat kad dođeju dva 8) 8) malo jaca :axe: :blackeye :blackeye :blackeye
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
S

skolan93

Guest
BEZ provjere kreditne sposobnosti

ovaj dio mi je naj jači



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Dečki, nemojte tako, pa čovjek je očito dobil na lotu pa sad nezna kud bi s novcima... :blackeye :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
S

skolan93

Guest
21yes kaže:
Moderatori molim vas da obrišete ovu temu zbog očite navlakuše i banirate eurodommarketing zbog reklamiranja. Nek vara ljude negdje drugdje.

nemojte ga banirati ako nastavi ovakvim tempom nasmijat ćemo se za cijeli život

trebalo bi staviti upozorenje da netko ne umre od smijeha

:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :partyman: :partyman: :partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
svaki komentar bi bil suvišan kak je rekel Puknuti neznam kaj bi citiral.

eto ja oču traktor pošalji mi šprancu ugovora na PP.i kompetentna osoba če pregledat ga.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh