• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Narudžba strojeva iz Kine

slvnc

Član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
34
neznam dali je pravi podforum... Dali je itko ikada naručivao strojeve bilo kakve iz Kine?
Našao sam nešto vrlo povoljno, sad neznam kako to ide s dostavom, dali se mora svoga agenta tamo imati ili kako?
Ako je netko upućen, bio bih zahvalan na informacijama.
 
Posljednje uređivanje:
M

MOCO

Guest
nemam pojma, al ja bih otišao do prvog kineskog šopa tražio šefa kineza i vidio kako oni uvoze stvari u hr, sigurno imaju uhodanu firmu i znaju sve zakone tako da bi to mogla biti najbolja informacija, a možda ti mogu i uvesti stroj.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Ja sam jednom kontaktirao jednog prodavca vezano za traktor ,uglavnom se svodi na to da ti plaćaš avans 30% oni šalju i po preuzimanju sa broda plaćaš ostalih 70% i preuzimaš robu.
E sad , ko kome može vjerovati to je već stvar lutrije :blackeye
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
imaš špeditere ili agente naši ljudi koji su u kini ili tvrtke kažeš im što želiš oni kontaktiraju direktno prodavatelja sređuju transport i ostalo na kojoj si stranici našao strojeve pošalji link ako hočeš sutra pitam kolegu koji je uvozio iz kine on je kontaktirao tamo puno agenata pa javim
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Uvijek tražite ključ u ruke opciju! Kad i to dobijete ostavite rezervu 20% :) Nikad na kraj sa špediterima... E da nikad ne plaćajte transport kinezu. On će to uistinu platiti i poslati Vam robu, ali će špediteri toliko zaračunati troškova da Vam nadomire što morsku vozarinu niste radili preko HR tvrtke. A jel treba tko što iz Kine?
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
jel surađuješ sa kinezima, prijatelj mi je bio u kini pa sam preko nejga naručivao izravno iz tvornice, dobro kažeš za špeditere oderu ti kožu jednom sam naručio preko njih više sam platio troškove pristojbe i slično nego sam proizvod
 
Na vrh