• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naše kućne radionice

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,731
Kupljenec, to kaj si u prethodnim slikama pokazal ti je gotovo "idejno rješenje" za tvoj projekt., ali...

Ali se odnosi da je tam' zaokružen i postavljen jedan nostalgično - sakupljački žanr, američke "povijesti". Nikakva to nije garaža, niti ozbiljan radni prostor. To je "svojevrsni izložbeni prostor sakupljenih, tome vlasniku interesantnih, dragih i lijepih predmeta". Gospodin tu nastoji pokazati i prikazuje vam jedan svoj zanimljiv stil.
Obzirom da ti nisi (pretpostavljam) dugogodišnji kolekcionar takvih stvari, nije mi baš jasno kak se budeš domogao sličnih rekvizita za tvoju postavu u garaži.

Za sad pretežito u garažama u kojima se donekle intenzivno radi dominira nekakav alat, dijelovi, "furda". Baš me zanima kako bi u toj oglednoj garaži izgledao popravak jednog traktora, ili nekakvo složenije zavarivanje, a kamoli višednevna izrada nekakvih dijelova metalne ograde, za potrebu domačinstva. U takve lijepe priče se ozbiljan i koji put prljavi posao ne uklapa. Lijepo je i jedno o nečemu maštati, a grdo je dok nas životna stvarnost zdrma i zbudi ;) :ppozdrav:.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nebumo sad o tome jel to radni prostor ili ne, ali eto nekome je to kruh jer u tome dela, i meni se taj stil dopada. Kod nas je kak je, ali u svijetu je to čist normano. Kod nas nekaj takvoga je baš kak ti veliš američke stvari. Kod nas niš nije normalno kaje vani normalno. Meni se to sviđa, kak i muzika, npr ja ne slušam cajke, i taj stil.
Ali kak se veli o okusima se ne raspravlja, neko ima plavu, neku, zelenu, neko pak rozu, a neko i krem, bijelu fasadu, svako dela kak mu je lepo.
Ja da ovak sebi napravim moralo bi stalno bit pokrito sa najlonom i dekama.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,731
Evo da probam da ti pomognem ili da te barem uznemirim:
Radi ona_1.jpg
Za ovakvu garažu bi ti trebala ona moja crvena ljepotica
Radi ona_2.jpg
Ovo budemo samo sanjali i ja i ti mi dva skupa...
Radi ona_3.jpg
Ovako možeš urediti relativno brzo. Jedino ti tvoja nova peć od felgi za takvo što nije in...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,868
I kaj bu fatal s tim, kad je skoro sve na drugim višim frekvencijama (UHF) ili digitalizirano!
Mislim da imam negdje takav lampaš - da! auto radio sa elektronkama!!!!!!

A kak je krenul sa bigecanjem radionice bu mu se i žena doselila!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Fatal bu muve....

Žena, žena, žena.... svi ste se za tu ženu primili.....
Ja sam se uselil u sobu sa dijelovima pa nit je ova ošla nit je druga došla zbog toga.
Moj prijatelj zbog nedostatka prostora za delati rastavlja na balkonu ili za hladnog vremena za kuhinjskim stolom, a dijelove pere u kupaonici pa se ništ nije promjenilo kaj se žena tiče.

Dajte vi svoje slike da vidimo kave su vaše žene.
Ili dajte slike žena da ih od oka ošacamo...



 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,868
Evo jedne retro pečkice, dvojica ju mogu nositi, a jedan samo kotrljati
DSC_1245.JPG

Ta pečka bi jednog dana mogla grijati ovaj prostor! Uvaženi Forumaš se bu malo začudil kak to sad zgledi! DSC_1243.JPG

DSC_1244.JPG

A žena! Moja me oterala pa se sad morem zajebavati na račun vaših!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Imam ja kraljicu viška, mislim da je ona bolje retro pečka.
Ovo je jedna od njih koja je do nedavno grijala



Kaj se peči tiče ja bi mu preporučil da ju odmah ugradi na kotače da ju po potrebi može seliti gde mu paše. Slično mojoj.



A imam i jedan retro bicikl s pomočnim motorom kojeg bi mogel zatiplati nekam na zid, a kad mu zatreba mogel bi i na kafe s njim oklačiti ili se otpeljati.



Skupilo bi se toga retro u kratkom vremenu breg, ima toga retro još kolko hočeš, ovisi kaj te zanima, bila bi radionica premala.
Nisu potrebne godine več penezi
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,868
Paaaa, na #135!
-Desno na slici vidiš dva TOCE (Tomo Vinković) na jednom se slaže prednja freza za snijeg.
-Onda vidiš traktorski sic koji je montiran na hidrauliku zubarskog stolca i kotače.
-Na kraju je univerzalna brusilica - najviše za cirkulare.
-Ima tu i dijelova za sječku iza škripca
-Tu su i dijelovi hrastovog kreveta, starog možda stotinjak godina kojega još crvi nisu načeli
-Ima tu i jedan TES1, jer mi ti nisi htio prodati svoj tokarski :cry:

ima posla samo ak se hoćeš igrati.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,868
To je original freza za snijeg firme KOVA predviđena za Husqvarna traktorčić. Pripasivam ju na prednji nosač TOCE. Ostao mi je još kardanski spoj na prednje kvačilo radilice motora
 

Najnoviji postovi

Na vrh