• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naslijeđe u Lici

samsung1488

Novi član
Tu od
25 Sij 2023
Poruka
14
Pozdrav ljudi! Kao što sam naslov kaže ostavljena mi je zemlja u Lici veličine hektra, hektra i pol cca. Pošto sam nov u ovome, može li mi netko dati savjet što se najviše isplati uzgajati (ako se išta isplati), s time da nebi tamo mogao biti svih 7 dana u tjednu i nemam previše mehanizacije.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Za najmanje posla i najveću zaradu tamo bi ti se isplatlo posaditi jednu malu/srednju mobilnu kučicu i ostale sadrzaje za kao pacare, nadstrečnicu i krevete za ekipu, proslave i momačke i sl.

Ja sam u poljoprivredu ušao prije par godina i bolje da nisam... Sad imaju novu krilaticu da se samo luđaci danas u poljoprivredu kreću. Bolje ti napravi birtiju tamo...

Možes ljuljačke, stolni nogomet, bilijar, quad i manje rada vise uživancije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh