• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

National Geographic - Megatvornice - JOHN DEERE

B

Bobo

Guest
ZIVIO MAJSTORE... ovo trazim po torrentima i nikako da nadjem neki koji radi!
 
T

topgear

Guest
Bobo imas pravo! Svi torrenti su u banani. Uopce je tesko naci Megafactories koji bi radio. To se skuzi odmah, ako nema na btjunkie onda ga je fakat tesko naci.

Primjetio sam da su torrenti sve slabiji. Izgleda da se Svedani bas i nisu uspijeli probiti u europskom parlamentu.
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
akinuo sam part1 i krenuo ga raspakiravat pa me na pola tražio da ubacim neki cd, a pošto ga nemam, dalje nemogu...

jel se moraju skinut svi djelovi pa onda raspakirat ili je to nešt drugo?? :scratch :scratch
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
da, svi djelovi se moraju skinuti jer je film iz komada. ja sam ga skinuo sa torrenthr.org, još prije 3 mjeseca.
šta se tu ne prijavite? ustvari trenutno je zatvorena registracija.
mislim da vam ta verzija nema prijevod na hrvatski, dok na torrentima ima.

topgear kaže:
Izgleda da se Svedani bas i nisu uspijeli probiti u europskom parlamentu.
jel to misliš na švedsku akciju??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
T

topgear

Guest
Skupina svedana su ti koji su se probili u europski parlament, a bore se protiv autorskih prava. Prica se da su torrenti krenuli iz Svedske...
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
skinuo, pogledao, i još ću najmanje pet puta ga pogledati!!! :shock: :shock:
strašan film, samo bilo bi mi draže da su u pitanju traktori...

da se bar naša poljoprivreda toliko isplati da se može unajmiti kombajner da mi pobere, a ja da u hladu ispijam pivce... :D :D
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
platis si 50 kuna rapidsharea i skidas ko blesav...

ja jednom skinuo 300 GB svega i svačega...

evo upravo za svoju malu skinuo FIFI :mrgreen:

eh.. kad ti beba od 20 mjeseci gazduje kaj se bude gledalo.... :shock:
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
CHlas kaže:
A ŠTA JE TO ? FILM O ? :D

o tvornici gdje se proizvode kombajni.... naravno, john deere
 

Najnoviji postovi

Na vrh