• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natječaj za tip operacije 4.4.1 Neproduktivna ulaganja povezana s očuvanjem okoliša

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Pozdrav,
zanima me namjerava li se netko natjecati na natječaju 4.4.1 te koliko bi bodova mogli imati, čisto da znam ima li mi se smisla prijavljivati jer troškovi do same prijave su dosta veliki (idejni projekt, troškovi konzultanata...).
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
76
Uvijek se ima smisla prijavljivati, na dosta natječaja prođu svi prijavljeni.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Vjerojatno će biti dosta prijava isto, budući da je udio nepovratnog 100%.
Ja imam neku zemlju u zakupu državnom i tu bi prijavio za gradnju nastambi za stoku, ali ne kužim ovaj uvjet.
"Ulaganje se provodi na zemljištu koje je u zakupu ako postoji valjani ugovor o zakupu na najmanje 10 godina računajući od 01.01.2019."

Ja sam ugovor potpisao prije 4 mjeseca, do 10/2030., da li je to ok, imam pravo za se prijaviti ili ne prema ovome gore? Ni konzultanti nisu baš sigurni
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
za raptora.ma mozes se prijavit,imas ugovor na 30 godina.mogu se prijavit i ovi koji imaju ugovor o zakupu od 2019 godine na min 10 god zakupa.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
pardon imas na 10 god prolazi ti to a mogu se prijavit i ovi sto imaju ugovore od 2019
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Trenutno je ugovor na još manje od 10 godina jer je prošlo ovih nekoliko mjeseci.
Nije mi jasno samo da li ovaj kriterij znači:
* Moraš imati ugovor na minimalno 10 godina
* Ugovor mora trajati do 01.01.2029. (01.01.2019 + 10 godina)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
i tvoj ugovor traje 10 godina...nema veze koliko je prošlo...bitno da traje do 1.1.2029.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav,
zanima me namjerava li se netko natjecati na natječaju 4.4.1 te koliko bi bodova mogli imati, čisto da znam ima li mi se smisla prijavljivati jer troškovi do same prijave su dosta veliki (idejni projekt, troškovi konzultanata...).
koliko te je koštao idejni projekt i konzultant?
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Idejni projekt me koštao 5 000 kn a konzultant će uzeti 5 % u slučaju prolaska na natječaju.
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Idejni projekt me koštao 5 000 kn a konzultant će uzeti 5 % u slučaju prolaska na natječaju.
pratite si status projekta, podnesen je kad ga zaprime, a kad je u obradi znači da možete očekivati ili dopunu ili ugovor. ako imate premalo bodova niti ne uđete u obradu.
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Status je trenutno podnesen, kod mjere 6.2.1 reultati se dosta dugo čekaju, nadam se da ce kod ove mjere to ići malo brže.
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
O ovom natječaju ništa se ne zna, ako netko ima nekakav kontakt na koji se možemo raspitat neka napiše.
 
Na vrh