• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natječaj za tip operacije 4.4.1 Neproduktivna ulaganja povezana s očuvanjem okoliša

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Ima li još netko da je ušao u obradu i koliko bodova ima ako je?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Bome odlični bodovi, ne brini biti ćeš ti brzo u obradi, bitno da je krenulo....ja imam 65 :/
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Zna li netko koje su podružnice zadužene za ovaj natječaj ili neki broj na koji možemo provjeriti situaciju
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
Znali se koliko je došlo prijava na 4.4.1 i za koliko projekata se očekuje da je alokacija dovoljna?
 

ibjonda

Član
Tu od
4 Ožu 2017
Poruka
43
Nije jos obrada prošla, tražili su dopunu.

Ima li netko s aktivnošću krčenje invazivnih vrsta šumarskim malčerom?
 

CabXXm

Član
Tu od
24 Lip 2015
Poruka
130
malo - 48 bodova, zato me i zanima koliko je došlo prijava i kolika je alokacija
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Bez brige, taj natječaj koji je najavljen za srpanj neće biti objavljen u srpnju a možda čak niti ove godine pošto sve kasni...
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Ima li netko novi da je u obradi i s koliko bodova ako ima??
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Ma, ne mogu vjerovati da je 50 milijuna kuna potrošeno na projekte od 96 - 100 bodova... Jel netko novi ušao u obradu?
 
Na vrh