• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ne radi mjerač sati rada na Zetoru 4320

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
149
Kako je u naslovu , trebam pomoć oko sata rada na Zetoru 4320.
To mi se već na drugom Zetoru događa da sat ne radi.
Jel problem baš sat ili sajla ili nešto drugo?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to ti je bar lako ispitati. skines sajlu sa sata upalis i vidis vrti li se .mozes je malo i pritisnuti cisto da se vidi nal pod opterecenjem vrti. ako je to uredu preostaje da je kvar na satu. ako nevrti skines na pinjonu [na drugom kraju sajle kod motora] i vidis kad upalis vrti li se pinjon u sredini. ako se vrti onda je sajla cviknula
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
moja greska procitao sam pogresno .rec je o nvijem modelu sa el.satom. najverovatnije do sata. ili kontakt negde izgubi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako je u naslovu , trebam pomoć oko sata rada na Zetoru 4320.
To mi se već na drugom Zetoru događa da sat ne radi.
Jel problem baš sat ili sajla ili nešto drugo?

ktivac može biti davać impulsa ili sat a može i alternator ovisi koji sistem imaš da li se trzne kazaljka kad daš kontakt teško napamet odgovorit .
 
Na vrh