• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nebo

N

nebo

Guest
Pozdrav svima.
Ja sam Nebojsa iz Kule (i mi imamo Hajduk :) ), Vojvodina, Srbija.
Bavim se proizvodnjom jagoda a pratim i teme o navodnjavanju, plasteničkoj proizvodnji...
Nadam se da ću doprineti radu foruma koji je veoma sadržajan i dobro uređen.
Redovno sam na našem lokalnom poljoprivrednom forumu odakle i znam neke od vas a ostale pozivam da nas posete

http://poljoinfo.com/index.php

Za sad toliko od mene.
 
B

BAJA

Guest
Ja sam iz Vajske tako da nismo daleko.U svakom slucaju dobro dosao na forum. :D
 
B

BAJA

Guest
Ovaj forum sam prvi poceo i lepo se snaso sa prijateljima ostale samo pogledam svremena na vreme.Ima li zarade sa jagodama u ovoj nasoj zemlji.
 
N

nebo

Guest
Videćemo, prva berba će biti u maju. Trebalo bi da bude mada cene skaču, dinar pada možda bi bilo bolje da sam čuvao evriće pa njih prodavao mesto jagoda :lol: Velika su ulaganja i jako puno posla ali će se valjda isplatiti.
 
B

BAJA

Guest
Il radis jos nesto osim jagoda.A vreme kako dolazi ustvari nama poljoprivrednicima vreme uvek dolazi onda bolje da si evrice :?: ali nestane i to i sta onda nevredi gledat u nebo. :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh