• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nele tomo vinkovic 732

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Nele, što drugo da napišem nego dobrodošao!
I nabaci koju sliku strojeva!
 
N

Nele

Guest
hvala jos jednom na dobro doslici.mi smo se vec dopisivali ako me se sjecas.prije par dana dao si mi par korisnih savjete za popravku kvacila na tomi .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Nele kaže:
hvala jos jednom na dobro doslici.mi smo se vec dopisivali ako me se sjecas.prije par dana dao si mi par korisnih savjete za popravku kvacila na tomi .

Kako se ne bi sjećao zato sam napisao, što drugo napisati nego dobro došao, te sam još dodao da nabaciš, tj. stavi koju sliku svoga Tomo vinkovića pod temu:
ostali-traktori/tomo-vinkovic-tema144//stranica1830/
 
N

Nele

Guest
zbalija kaže:
Nele kaže:
hvala jos jednom na dobro doslici.mi smo se vec dopisivali ako me se sjecas.prije par dana dao si mi par korisnih savjete za popravku kvacila na tomi .

Kako se ne bi sjećao zato sam napisao, što drugo napisati nego dobro došao, te sam još dodao da nabaciš, tj. stavi koju sliku svoga Tomo vinkovića pod temu:
ostali-traktori/tomo-vinkovic-tema144//stranica1830/
vazi imam dosta slika nabacit cu nekoliko .pozrdav
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
nele dobrodošao na forum!!!! ;)

stavi koju sliku tome u temu "TOMO VINKOVIĆ"!!!!!

kako služi motorna pila Stihl 048AV-imam i ja istu i prezadovoljan sam s njom-ima oko 20 g,nikakvi kvarova nisam imao,a svake godine ispila oko 20 metara drva!!!!! ;)
 
N

Nele

Guest
pozdrav .tek sam ovo procitao. pa stil 048 av imam ija oko 20 godina .mogu samo reci da je odlicna motorna pila.naj vise nju koristim u razne svrhe i vise sam nego zadovoljan .exstra stvar eti.imao sam jeden kvar iko kucista mojo krivicio nism vrsio kontroku sarafa i usljed trenja doslo je dopucanja .al sam nabavio org drugu iz njamacke.ostalo sve exsra.nebi je dao ni za bilo koju novu.pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh