• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nepotrebno na forumu

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gorski

  
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
408
Nisam bas ljubitelj tome vinkovica, zapravo, ne volim ga ni pod razno, hehe..
al da je najposjecenija tema na forumu, to jest..

Hehehehe sada mi je jasno zasto si ga komentirao u ovoj temi.:icon_axe::(punch):
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,129
Hehehehe sada mi je jasno zasto si ga komentirao u ovoj temi.:icon_axe::(punch):

Ma nije zbog toga, nego bilo mi je zanimljivo sto ima najvise postova.. meni osobno je nepotreban, al inace ljudi ga dosta hvale..
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Nakon desetak godina, ajmo ponovno!

Pojavljuje mi se reklama o osciloskopima neke Poljske firme ili
TME.hr.
Problem je što ne znam je l su brojevi za zlote, prikazuju  kn kojih više nema, a nisu ni bile službeni simbol naše love.
Zato molim da "zamolite" ispravku u €
Otvaraš temu iz 2012 da bi pitao ovakvu budalaštinu? Stvarno želiš završiti baniran ili ti je jednostavno dosadno?
A velečasni te prati u stopu.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,826
Samo sam tražio odgovarajući naslov gdje da prikeljio pitanje!
Mislio sam ozbiljno!
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Kakvo pitanje? Da kontaktiram google da promijeni u svojim oglasima zlote i kune u euro??
Dajte se kontrolirajte ljudi, banirat ću vas sve koji to radite u roku odmah. Uspjeli ste me razjebat.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,826
Gledam P-f i nisam znao da drugi mogu srati sa svojim upadima!
Mislio sam da tu možeš nešto srediti!
 
  • Like
Reactions: H&S

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
401
Evo samo da se nadovežem u vezi sranja i upada, a u smislu produciranja postova koji nemaju ama baš nikakve veze niti konteksta vezanog za temu, i takvi nekvalitetni postovi samo zagađuju i razvodnjuju temu, a i forumaše .
U cilju što boljeg vođenja, moderiranja, adminovanja, predlažem da se povede računa o samoj kvaliteti postanja i objavljivanja kvalitetnih postova, a ne kako mi se sada "čini" da poneki od forumaša objavljuju postove, bez nekakve kvalitetne vodilje a samo u "cilju" da postignu neki svoj što veći broj objavljenih postova u odnosu na nekog drugog forumaša, bez obzira što pišu, i u principu iskaču iz paštete kao nekakve dežurne kumice, babice....
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Nisam ni znao da postoji ta i takva tema, kao što naslov teme "Nepotrebno na forumu" govori stvarno nije potrebna takva tema. Autor koji je inicirao ovu temu i u kojoj je partcipirao sa desetak postova u deset godina. Postovi su u jednoj rečenici (koja uopće ne liči na rečenicu). Trebalo je odmah po otvaranju te i takve teme odmah reagirati i upozoriti autora na devijacije oko te teme kao prvo na polupismenost i kao drugo tema za ništetnost. Kao nešto se je bilo malo požuriralo i najavilo malo kao nekog reda i da stvarno to je trajalo dvi šetimane i onda opet po starom jednih te istih.👏
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh