• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nevrijeme - Sisak

B

Bobo

Guest
Bas sam htio JD-a pitati kako je kod njih bilo, jer je moje selo obisao oblak (sam rub oblaka je prosao selom, samo kisa padala u par navrata). Kad vidim odakle je dosao, znam da je Gradiska seksala jeza, pa tako i ovog puta.

Stari se vec tjedan dana odlucuje ici osigurati psenicu, ali danas je odluka pala...

Kod mene je proslo OK, al u gradu vjetar, oluja ziva...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
kakvo je stanje kod vas u njivama,ja sam danas svoje obišao i ima gdje koja depresijica koje do jutra ne bi trebalo više biti.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Sad mi je zao sto nisam slikao Savu kod Martinske Vesi i Dubrovcaka dok se jos moglo proci u nedjelju.
Izgledalo je grozno. A kako im je sad,mogu si samo mislit.
Drzim im fige da izvuku svu stoku,jer sad oko 22h je trebao naici novi vodeni val
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kod mene jučer idalje je rasla







:evil:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
tu sam još i mogel sa malim 30 min poslje jedva proše sa IMT-om 560.



eto koliko mi je kotač iznad vode a kuča mu je malo na višem,na cesti mi je voda bila malo ispod ploče di držiš noge.
točno očekuje se novi val neče bit ko ovaj al sv je sad previše.
čovjek iz hidrometerološkog mi veli oko 30cm na m2.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh