• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland seria G

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
evo ja provjerio gdje je problem,navodno su istrošene nekakve lamele i ima ih 8 kom.,cijena oko 35e po komadu i rad 1000e.čini mi se dosta povoljno. :scratch
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
josip123 kaže:
evo ja provjerio gdje je problem,navodno su istrošene nekakve lamele i ima ih 8 kom.,cijena oko 35e po komadu i rad 1000e.čini mi se dosta povoljno. :scratch
¸

Ovo nije dobio od mene.... da ne bi bilo nismo znali :idea:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
motohod kaže:
josip123 kaže:
evo ja provjerio gdje je problem,navodno su istrošene nekakve lamele i ima ih 8 kom.,cijena oko 35e po komadu i rad 1000e.čini mi se dosta povoljno. :scratch
¸

Ovo nije dobio od mene.... da ne bi bilo nismo znali :idea:
da ovu informaciju nisam dobio od tebe,a i uz te lamele bi se sigurno još dosta toga našlo pa bi najbolje bilo od svega toga odustati i tražiti nešto novije kako si mi i predložio u pp.
 
K

KIKICRO1988

Guest
Poštovanje svima
Imam dva CASE MAGMUNA 310 traktora i sad mi trebaju dijelovi
dali itko zna di bi ih mogao nabvavit osim i agroprojektu gdje su užasno skupi....
unaprijed zahvaljujem na vašim odgovorima:drink:
 
K

KIKICRO1988

Guest
Znam da ih ima agromom ali cijene su im isto previske a rabat mali
dali znas nekog van hrvatske ?
Hvala
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Poštovanje svima
Imam dva CASE MAGMUNA 310 traktora i sad mi trebaju dijelovi
dali itko zna di bi ih mogao nabvavit osim i agroprojektu gdje su užasno skupi....
unaprijed zahvaljujem na vašim odgovorima:drink:

Probaj ovoga covjeka kontaktirati, on nabavlja dijelove za traktore, nama je nabavljao za Steyra, dosta povoljnije u odnosu na prodavnice

Rudi Ullen (ilen)
Sicheldorf
8490 Bad Radkersburg (AUSTRIJA)
tel. 00 +4334763248

Usput ako moze malo o sebi da napises na mjestu za predstavljanje novih clanova
Pogotovo ako bi mogla koja slika mehanizacije :drink:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
kolega bez razmisljanja za taj traktor...kolega ima 8970 (g240) i tek na negdje oko 18000h su motor i getribu slagali do tad niti sarafa nisu pipnuli...i da ima super steer osovinu to su piksirali...mali ide ko avion...nesto slicno je tg samo jos malo jace napravljen ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh