• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

new holland t4020 vs case jx 60

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
eto vidio danas ta dva traktora u gudovcu pa me zanimaju vasa misljenja i iskustva s ta dva stroja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Nebo i zemlja. Takva im je i razlika u cijeni.
 
J

japa

Guest
ZJ kaže:
Nebo i zemlja. Takva im je i razlika u cijeni.

Što točno misliš pod tim ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
NH - novi motor Iveco-NEF, 3.2L 4 cil turbo, modularna getriba s mogućnosti puno brzina, PS-om i HI-LO, do 3 brzine kardana, niži manji, moderniji.
JX - stari Iveco motor, 2.9L 3 cil, getriba s najviše 12 brzina, dakle prosti mehanički starinski traktor, proizveden u Turskoj (osim motora).
 
J

japa

Guest
ZJ kaže:
NH - novi motor Iveco-NEF, 3.2L 4 cil turbo, modularna getriba s mogućnosti puno brzina, PS-om i HI-LO, do 3 brzine kardana, niži manji, moderniji.
JX - stari Iveco motor, 2.9L 3 cil, getriba s najviše 12 brzina, dakle prosti mehanički starinski traktor, proizveden u Turskoj (osim motora).

jel se i jx 80 proizvodi u Turskoj, i jel i on ima stari motor? Iz prospekta se vidi da jx80ima motor 4 cil., 3,9 L.
A gdje se proizvode veći Case-i tipa maxxum?

http://www.step-co.com/case_jxmaxxima.pdf
 
Z

zekan7711

Guest
kkolikko kosta taj new holland t4020 bas je lijep
a koliko taj case :?:
 
P

PeTaR4444

Guest
pajdo bolje engleskog CASE nego francusko NH PUNO izdrižljiviji i kvalitetniji.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
PeTaR4444 kaže:
pajdo bolje engleskog CASE nego francusko NH PUNO izdrižljiviji i kvalitetniji.
pa case ti je NH,samo što ti je NH moderniji.odakle ti informacija da je NH francuz,imaš li koji traktor od te dvije marke i jesi li ikada vozio NH ili Case da možeš da ocijeniš koji je bolji :scratch ?još si mlad i ima vremena da nešto naučiš.
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
malo kasnim s odgovorom mozda je i cijena drukcija sada. kostao je 26.500 + pdv a case 18.500 +pdv
 
U

ursus4514

Guest
.....ja bi uzeo NH svi kazu da je case kao bolji ali je meni ta JX serija doslovno izvana ruznaaaa....ali je to smao moje misljenje NH kao od clana Jd 4755 mi se jako sviđa ! :lol: 8) 8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh