• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

R

robert

Guest
sada je na popustu tl 100a,ja razmisljam o njemu 30000eu + pdv..vise bi volio da je crvene boje :D ,ali i plavi mi pase,barem nitko u okolici jos nema plavi traktor :wink:
 
J

Jadranko

Guest
Evo od kolege njegova pila
New Holland TM 155
radio sam sa njim prosle nedjelje sa sjetvospremacem od 5.5 metara
ma ide kao lud.
cak sam i video snimio sa kamerom ali ga moram prvo smanjit pa
cu vam pokazati kako brzo ide ova masina.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , ja sa svojim Fordom vučem sjetvostremač od 4.5 metara a sa IMT 539 od 2.2 metra , hmmm , nešta tu kod mene ne štima ?
 
B

Bobo

Guest
Tu sve stima!

IMT je zakon ;)

Zbog cega je tolika razlika u potraznji za snagom kod sjetvo spremaca? Dubina mozda, jer zahvat sigurno nije... Broj radnih tijela...
 
J

Jadranko

Guest
pa zemlja je kod nas puno puno meksa cini mi se..
on je konstantno isao oko 10 km/h.
a duboko u p...u m....... :D
 
J

japa

Guest
robert kaže:
sada je na popustu tl 100a,ja razmisljam o njemu 30000eu + pdv.

Roberte da li možda znaš što ulazi od opreme u tu cijenu ?
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
new holland tn70da kaže:
Imam ga jednu godinu. Da pravo je oni koji imaju kotače napred imajo Supesteer premu za veliko okretanje. Dobra stvar. Cena 72 konjskog je 29000Eura.

Bitice da su se oznake promjenile,ja ima neki stariji test slicnog traktora, New Holland TN 75 S i ima samo 47 kW/64 PS ,ovo je Iveco motor,koji motor ima tvoj?

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
koja je razlika između ps i ks(konjske snage)?i šta znači ps?
 
J

Jadranko

Guest
abrkili kaže:
koja je razlika između ps i ks(konjske snage)?i šta znači ps?
PS na njemackom znaci kao i na Engleskom HP=Power Horses
ili konjska snaga...
pozzzzz
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
aha,tako sam i mislio,ali nisam bio siguran....
eto hvala na informaciji!
 
R

robert

Guest
stroj sa OPAKIM motorom 8.3l cummins NH TG 285
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
kod nas 100ks,sa osnovnom opremom 30 000e,ja sam narucio sve osim prednje hidraulike,pa cekam cijenu.
 
M

marko

Guest
Roberte jesul to slike sa Novosadskok sajma ove godine! Ja sam bio jučer i primjetio da su im cjene traktora puno veče nego kod nas; kod nekih modela i do deset tisuča eura! Nemam pojma zašto pa pitam dali ti znaš!
 
R

robert

Guest
da,jesu veca zbog carine od 15 %,a traktore mozes preko njihovih trgovaca kupit u rh.mebi je jedan nudio za 31000e 100ks sa gotovo svom opremom,a kod nas sa standardnom izadje 32-33000e
 
B

branko

Guest
ovaj je u danasnjem oglasniku
Traktor New Holland Ford 8210, 92 god, 110 ks, 6 cilindara atmosferski agregat, 4x4, prednji samoblokirajuči diferencijal, sve 4 nove gume Kleber Trakker, multipower, 40 km/h, prednji hidraulik sa povečanom nosivosti, EHR, priprema za kardan, 4 vanjska hidro priključka, kabina sa grijanjem i klimom, radio, zračna instalacija, orginalna poteznica, automatska kuka, kardan 540/1000 okretaja sa ukapčanjem bez spojke, traktor je uvezen iz Njemačke od prvog je vlasnika, očuvan savršeno izvana i iznutra, traktor posjeduje tehničko uputstvo za upotrebu.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

cijena mu je 12500 € sto mi ne izgleda previse s obzirom na opremu i sam izgled traktora
 

Najnoviji postovi

Na vrh