• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Ruzno izgledaju ove fleke ispod njega kao da ulje curi....daj malo ga stavi na livadu pa poslikaj sa svih strana....
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Nije to iz njega.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Znam, znam zezam te malo....zvjer je na oko prava...nek te dugo i dobro sluzi...😇
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Hvala,valjda će služit.😀
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Pozdrav jel zna netko di ima za kupiti motorno ulje za New Hollanda osim Agrarie.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Naruči si u Biž-trade Bjelovar filtere i Ulje Total Rubia 10w-40 ak hoćeš dobro ulje i gotovo. Teško da neko drugi ima holandovo ulje osim ovlaštenog servisa.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,532
Ne ide nikakvo posebno,ide orginal njegovo nego me zanima jel ima još negdje uzeti osim u Agrariji.
Mislim da ima Traktor servis Križevci, oni isto valda uzimaju od Agrarije ulje je Ambra.
 

kron

Novi član
Tu od
25 Kol 2020
Poruka
9
pozdrav,imam u ponudi za kupnju nh tvt 155 07g sa 6800sati,zanima me kakvi su to traktori,mane, jel ima servis za njih
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Ljudi kolega treba pomoč....
Radi se o NH Tl 90, ne svijetli mu kornjača lampica tabli kad prepolovi brzinu (žarulja je ispravna) i veći problem je to da kad traktor vozi na kvačilu traktor kao da izbaci iz brzine, recimo kad oče nešt prikopčat ide na rikverc i polako ga pušta na kvačilu traktor stane i na tabli blica zec tad mora izbaciti revers i ponovo ga ubaciti ili naprijed ili natrag i traktor ide normalno sve dok ponovo ne stisne kvačilo.....jel zna netko o cemu se radi?
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
57
Neznam, nemam poma o tome samo mi je obkasnio o čemu se radi.
Di se taj potenciometar nalazi i kako provjerit da li je u tome problem?
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Malo ste podataka dali za taj traktor. Prvo treba napisati koji je menjač ili bar broj brzina pa da se zna odakle da se krene. Naj jednostavnije je da nadjete nekog ko ima dijagnostiku za New Holland traktore pa da Vam tačno kaže gde je kvar, ali mora imati i kabel koji povezuje dijagnostiku sa traktorom. To je kabel pod rednim brojem 2. Ako date više podataka o traktoru možda možemo i peške tražiti grešku.
 

Prilozi

  • viber_slika_2020-12-11_19-06-08.jpg
    viber_slika_2020-12-11_19-06-08.jpg
    38.9 KB · Pregleda: 30

Najnoviji postovi

Na vrh