• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NH SuperSteer i koliko ni/je dobar?

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Ruddy kaže:
ljudi miješate super steer i fast steer,fast steer se isključuje pri brzini većoj od 10 km/h,a za super steer,nisam siguran
tema je malo ostarila, možda su do sad prestali mješat :lol:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Bimbo kaže:
Ruddy kaže:
ljudi miješate super steer i fast steer,fast steer se isključuje pri brzini većoj od 10 km/h,a za super steer,nisam siguran
tema je malo ostarila, možda su do sad prestali mješat :lol:
vrlo lako moguće :lol: :rolfer:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pozdrav ekipo!
U pitanju je TM 150 2000.g. Svidio mi se na oko a sin se zapalio ko šibica. Traktor lijepo radi (Iveco motor 7500ccm), šaltanje na gumbe, EHR, klima, bla-bla.. i Supersteer??? Cijena privlacna.
Zanimaju me iskustva sa supersteer_om. Dali i dalje razmišljati o kupnji ili odustati?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ford je motor.
Nema nikakve posebnosti oko SS. Kvrga zeljeza, vidi da nema lufta i to je to. Ja ga nebi dao ni za sto.
 

Najnoviji postovi

Na vrh