• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NH T4000

  • Temu pokrenuo Django0505
  • Datum prvog posta
D

Django0505

Guest
Pozdrav svima, prvi put se javljam na ovaj forum! Zanjima me da li se kod nas mogu kod kupnje NH traktora, konkretnje jednog od modela iz linije T4000 kupiti i orginalni NH prednji utovarivači?Također me zanjima da li T4000 ima kao dodatnu opremu pomočne hidrauličke cilindre (npr. kao hurlimann XA, povečanje podizne sile sa 3000 na 3600kg)! POZDRAV
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ne znamda ima original utovarivač. Neka ga firma sigurno radi za NH. Raspitaj se kod zastupnika za NH
 
B

Bobo

Guest
Koliko znam da jedino VALTRA isporucuje traktore s prednjim utovarivacem iz tvornice. Na sve ostale marke se utovarivaci montiraju naknadno... Mozes birati utovarivac koji zelis.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Pomočne cilindre je moguče sada ugraditi na svaki traktor..i svakako ih preporučujem :!:

utovarivač mislim da nema veze koji če bit od nekih "poznatijih" firmi jer su svi s kvalitetom isti..
 
D

Django0505

Guest
Mislim na orginal tvorničke utovarivače!!!

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Cuj, za informacije o ovakvim utovarivacima svakako nazovi zastupnika New Hollanda za HR pa se najbolje tamo informirati...

Ja sam napisao koliko znam d se samo valtra isporucuje s tvornicki montiranim utovarivacem, a da se za druge traktore on naknadno ugradjuje u servisu prije preuzimanja traktora. ista stvar je i s prednjim hidraulikom. narucis ga uz traktor i dodje traktor posebno, prednji hidraulik posebno, kod zastupnika ga montiraju na traktor i to je to.

Vjerovatno tako mozes dobiti i utovarivac...

kazem, najbolje nazvati zastupnika i tamo pitati.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Django0505 kaže:
Mislim na orginal tvorničke utovarivače!!!

Obrisan neispravan link.
to mogu biti čiji god utovarivači samo se stave naljepnice NH..
 
Na vrh