• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nikola UTB 445

  • Temu pokrenuo DevelopmntDiggie
  • Datum prvog posta
D

DevelopmntDiggie

Guest
Pozdrav svim forumasima,zovem se Nikola imam 16 godina,i dolazim iz Cacka,radim oko 20 Ha zemlje(oranica) i oko 5 Ha zemlje na kojima su razne vocke :) Bavim se i stocarstvom (Svinje ,krave ,kokoske)..U ovu temu cu stavljati slike sa mog imanja,poslove koje radim,a vi to mozete komentarisati..Hvala :drink: :(handshake):
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Dobro nam došao, Nikola, lijepo je vidjeti mlade snage u ovim našim poljoprivrednim vodama:(hi):
 
D

DevelopmntDiggie

Guest
Dobro nam došao, Nikola, lijepo je vidjeti mlade snage u ovim našim poljoprivrednim vodama:(hi):

Hvala
Inace poljoprivreda mi je najdrazi posao ,bukvalno kad sam prohodao popeo sam se na traktor :)

Volim puno da majstorisem , varim,secem,brusim,busim i tako dalje ;)

Forum mi se iz prve jako svideo,ima jako zanimljivih stvari ,posecivao sam ga cesto,kao neregistrovani clan, i resio sam da dam svoj doprinos forumu,da pomognem,i ako moze da mi se u necemu pomogne ... :) Pozdrav :)
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Nadam se da ćeš ovdje naći sve što te zanima...a i da ćemo i mi možda od tebe ponešto naučiti...
 
D

DevelopmntDiggie

Guest
Malo sam vozio djubre stajso u kruske..kad ga ima :D





Desilo se manjih nezgoda ali nista krupno...



 

Najnoviji postovi

Na vrh