• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nivo ulja Zetor 2511

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
Zanima me kako se mjeri nivo ulja kod zetora 2511, ima štangica koja se šerafi, e sad kad je odšarafim i izvadim ulje je na max, obrišem i samo utaknem i izvadim onda je ulje iznad max za 1 cm. koja je izmera točna zašerafljena ili samo utaknuta do navoja, molim pomoć
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Ako sam ja dobro skužil ti imaš previše ulja mada mu nebu od toga ništ.
U svakom slučaju obrišeš i zašarafiš mjerač, odšarafiš i kontroliraš.
 

luma1908

Član
Tu od
27 Lip 2010
Poruka
292
Ako sam ja dobro skužil ti imaš previše ulja mada mu nebu od toga ništ.
U svakom slučaju obrišeš i zašarafiš mjerač, odšarafiš i kontroliraš.


ako je ovako kak ti velilš onda imam ulja koliko treba jer kad zašerafim i idšerafim ulje je na max
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Zanima me kako se mjeri nivo ulja kod zetora 2511, ima štangica koja se šerafi, e sad kad je odšarafim i izvadim ulje je na max, obrišem i samo utaknem i izvadim onda je ulje iznad max za 1 cm. koja je izmera točna zašerafljena ili samo utaknuta do navoja, molim pomoć
Ustvari kad malo bolje pogledam malo si nejasno napisal pa si me zbunil a čini mi se i sebe :scratch
U svakom slučaju nije ako je ovak kak ja velim nego je tak garant ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
a jel bi mogo to teleportirati u pdf formatu, bio bi zahvalan
Negde je stranica sa koje sam to skinul, ali ju trenutno nemogu najti :madmana:
Obečavam da se bum potrudil da ju najdem jer teleportirati neznam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
o



svaka čast ALI ovo sve vrijedi za zetor 25 , a moj je 2511 i to je druga priča, ako imaš link za taj model
Jeste nisam gledo ali negde bi moral biti i za 2511 :scratch
Kad nađem i ako nađem javim ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh