• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nordsten sijačice

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Pozdrac,ovako gledao sam neke žitne sijačice u jeftinijem cjenovnom rangu,pa sam između ostalih primjetio i ovu.
Da li tko ima iskustva sa takvim sijačicama i volio bih da se nešto i napiše o njima.
Igrom slučaja sam išao po ječam danas i čovjek ima nordsten sijačicu i kaže da je nebi mijenjao za ništa i da u 10 godina nisu ništa na njoj dirali..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ako budem mjenjao olt gamu 18, onda cu iskljucivo gledati takvu sijacicu, skini uputstvo s neta i malo procitaj o njoj, npr ima mehanicke automatske markire, moze sijati mak, soju, repicu itd
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
ima jedna u kloštar ivaniću za 6500kn..čovjek od kojeg sam kupio plug traži 8500 za isariu..neznam dal vrijedi 2000kn više,ali svakako bi me transport koštao pa onda nije takva razlika...a isaria je 5km od mene...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Bila jedna kod Zagreba za 9000kn od 2m, sa kompom za iskljucivanje redova itd, stanje ko novo, i zakasnio sam da ju kupim
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Bok imam u ponudi jedno Nordsten lift-o-matic od 2.5m od opreme ono osnovno ručno zatvaranje redova, automatski markeri, onaj kopanj za ispuštanje sjemena kod sjetvene probe i knjigu ima za štelanje, dali je to oke sijačica i gdje ima dijelova za istu ako ode što ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh