• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Nosač bočne kose za ursus 360

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Tražim nosač bočne kose za ursus 360 ako netko ima. Ili ako netko zna alternativu nosača koji se koristi na nekom drugom traktoru a da se može staviti na ursus 360.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,537
Neisplativo puno rezanja pripasivsnja varenja. Potraži po oglasima makar čitavu kosu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Najsličniji je Zetor-ov (prednji) ali i to treba pripasivati.
Nazovi Alplas u Čazmi, jer oni su nastavili raditi dio Gramip-ovog asortimana.
Ili kupi rabljenu nosu kak ti je kolega @jlukaci7 rekel
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Sve mi se čini da ću morati kupovati kosu, prije ću nju naći nego ovaj nosač iako ni njih nema.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Koji nosač trebaš ? Bočni ili zadnji kod kardana ? Imam komplet cijelu kosu, osim toga zadnjeg nosača. To smo nešta prepravljali pa nije kompletna zadnja ploča. Ursus 355 ali mislim da nema nikakve razlike.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
E on je srezan. Njega bi mogao i sam napraviti po uzorku a i ovak napamet bi se dalo iskemijati. Nije ništa komplicirano. Ako znaš kako to izgleda.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,537
Pa to ni problem napravit ako trebaš poslikam samo trebam potražit gdje je
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Nemam pojma kako izgleda...dajte sliku ako ga već nitko ne prodaje. Doduše stvar je u tome da ga ja svakako ne znam napraviti, valjda će znati neki bravar.
 

Najnoviji postovi

Na vrh