• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Nosač crtala

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Tražim/kupujem nosač crtala za plug OLT. Crtalo sam uspio naći na otpadu, ali nosač, tj. onu metalnu obujmicu što drži šipku crtala za plug nikako. Ako netko od forumaša ima, a da mu ne treba neka se javi, da se dogovorimo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
jel pronađeno to što se traži? za koji točno plug? imam ja nešto doma...
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
jel pronađeno to što se traži? za koji točno plug? imam ja nešto doma...

Nakon 4 stranice rasprave (koje su obrisane, a mogle su biti prebačene u temu plugovi), pronašao sam što sam flanđu za plug Batuje. Potražnja završena.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Evo kolega ja uspio nac ti nosac a ti rijesio pa ako kome drugome treba nek se javi!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Da kolega skinuo s svog pluga ne treba mu slucajno vidio kod njega pa se sjetio tebe!!
 
Na vrh