• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nothing

nothing

Član
Tu od
16 Ruj 2013
Poruka
49
Evo da se i ja predstavim... Davno sam se registrovao, i sve danas-sutra-danas-sutra ću se predstaviti... :)

Zovem se Peđa, iz Mrkonjić Grada sam. Ove godine sam odlučio upisati poljoprivredni fakultet i upustiti se u neki poljoprivredni poslić (malo pčelarstvo, malo borovnice, malo lješnici, a između redova na proljeće vidjeću šta ću od povrća posijati). Imam oko 1,5ha zemlje, malo traktorče (Tomu Vinkovića sa svom dodatnom opremom) i veliku volju za baljenje poljoprivredom. :)

Inače forum vam je dobar. ;)
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok nothing, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh