• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova serija T7000

  • Temu pokrenuo Ratarko
  • Datum prvog posta

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Kaj fali tim gumama,meni izgledaju čist dobre za takav traktor,šire?,čemu i zašto?

Pa nije to opet tak veliki traktor,a valjda je bio po "fal" cijeni pa je zato kupljen.

Gumama ništ ne fali,nego su felge slabe.... ak te baš zanimaju detalji javim ti na pp. Neke stvari ne moraju svi znati. A original gume su bile bar 30 cm šire i imel je plastična proširenja na blatobranima.

Znam da nije tak velki... no ja sam ti prek Drave,pak uživam zafrkavati vas s druge strane. No za taj kup železa ti je treba bar 300 hektari kaj bude neka korist od njega.... a znam kak su lake zemlje za obradu pri vam v Međimurju. Dok v Murskem Središću vuku 6 brazdi z TM 155 takav isti TM jedva vuće 2 brazde u okolici Dugog Sela (ZG)....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
30cm šire gume,jes siguran?


Pa ove gume su široke jedno 600-6500mm,:scratch

Znam da se gazda tog traktora bavi stočarstvom,njegov kraj je malo brežuljkast pa od tuda valjda želja za tak jakim traktorom..

Zato ni nije tak skup bio kad nema puno opreme..
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Delal sam v Agriji..... znam kad je taj traktor odišel z dvora i kaj je prije bilo na njemu.
Gume su bile oooogromne. Dobre mu budu i ove kaj su gore.

Evo slika s neta - kak bi to trebalo biti - pogledaj gdje završavaju plavi blatobrani i širina nastavaka...
new-holland-t7050-auto-command,63dddd02.jpg


Brežuljkasti kraj? Sjeverno od Čakovca?
T7000 su baš traktori za brežuljkaste krajeve! :) :) :) Nema ništ boljeg od 10 tona železa na nagibu od 14%
Gazda valjda zna kaj mu treba.... nek uživa v traktoru... posebno v cukanju iz 12-te u 13 brzinu..... svi cukaju,nije to kvar, To je jednostavno tak.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa valjda je to sjeverno od Čakovca onda:mrgreen: Brezje:D

A dobro ne zamaram se s tim "plavim traktorima" nisu me previše ničim oduševili..
Nekak mi svi izgledaju "traljavo" odrađeni,pogotovo raspored ručica u kabini s desne strane,kao da su djeca radila..To me i najviše zasmetalo kod tih kad smo kupovali traktor,odnosno kod TM 155 i TM 190...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Pa valjda je to sjeverno od Čakovca onda:mrgreen: Brezje:D

A dobro ne zamaram se s tim "plavim traktorima" nisu me previše ničim oduševili..
Nekak mi svi izgledaju "traljavo" odrađeni,pogotovo raspored ručica u kabini s desne strane,kao da su djeca radila..To me i najviše zasmetalo kod tih kad smo kupovali traktor,odnosno kod TM 155 i TM 190...

Ma ne kompliciraj..... smetalo te je kaj ne piše na haubi John Deere ili Fendt. Priznaj. !!!

Imaju lijeka i za to: Fendt look:
10689666_dsc02802.jpg
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ni najmanje me ne brine ni JD nit Fendt,nego nije pisalo MF:)

Kaj tvoj MF dolazi v Karlovec na farbanje? Tak mi je M.Case rekel....
Bum ja sredil da neku finu farbu zmešaju za tebe.... :)

720708038_2197fbd757.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kaj tvoj MF dolazi v Karlovec na farbanje? Tak mi je M.Case rekel....
Bum ja sredil da neku finu farbu zmešaju za tebe.... :)

Janput bo došef:D
Nesme bit preveč fina:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh