• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova tema novi kamioni ;-)

R

Ratarko

Guest
Burazu stigla dva nova kamiona !
Na vratima piše EURO 5 !
Sada moram kupiti traktor sa EURO 6 motorom , jel postoji takav :mrgreen: :?:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

matija

Guest
o pa nisi se pohvalio da imaš brata prijevoznika.kamioni su zbilja krasni.koliko kamiona ima?
 
R

Ratarko

Guest
Ima 6 kamiona bez ova dva . Još dva stižu čim ih Volvo stigne napraviti . Prodaju se kao alva.
 
M

matija

Guest
Ratarko kaže:
Ima 6 kamiona bez ova dva . Još dva stižu čim ih Volvo stigne napraviti . Prodaju se kao alva.
fino fino.lijepo je čut da se i "mali" šire pored peveca
 
R

Ratarko

Guest
Pa nije mu drago kada čuje da je Pevec kupio koju stotinu kamiona od jednom ali snalazi se .
Ima svoju klijentelu i uhodan posao .
 
R

Ratarko

Guest
Ima Renault i Mercedes kamione sve nisko noseće i većinom poluprikoličare .
Ova dva Volva su tegljači ali druga dva će biti poluprikoličari .
Zanimljivo da su samo 12 cm visoko od zemlje , kao osobni automobili :shock:
Imaju potpuno automatske mjenjače i onaj rezervoar za AD BLUE (idu na ureu :lol: ) .
Biti će satelitski praćeni od kuće .
 
M

matija

Guest
Ratarko kaže:
Imaju potpuno automatske mjenjače
powertronic?
Biti će satelitski praćeni od kuće .
preko onog sivog na kabini?
 
R

Ratarko

Guest
Ne znam ti ja kako se mjenjač zove u Volvu :? .
Vidio sam da ima automatski mod vožnje a i rekli su mi da su ga iz ZG dovezli u prvoj brzini ... šalili su se malo ali samo su stavili mjenjač u položaj A i pići . Ono gore na kabini je klima uređaj koji radi i dok je kamion ugašen . GPS navigacija nije ugrađena . Ugrađuje ju jedna HR firma u jedan kamion a druga u drugi tako da buraz vidi koji sustav mu je bolji pa će onda uzeti za ostala vozila .
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
samo neka ih ne šalje u Rusiju jer ih ni gps više neće naći.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Ratarko kaže:
Ima Renault i Mercedes kamione sve nisko noseće i većinom poluprikoličare .
Ova dva Volva su tegljači ali druga dva će biti poluprikoličari .
Zanimljivo da su samo 12 cm visoko od zemlje , kao osobni automobili :shock:
Imaju potpuno automatske mjenjače i onaj rezervoar za AD BLUE (idu na ureu :lol: ) .
Biti će satelitski praćeni od kuće .

8) ..to sa praćenjem ja prva liga
12cm stvarno :shock:
jd4755 kaže:
samo neka ih ne šalje u Rusiju jer ih ni gps više neće naći.
:lol:
 
K

krx pozega

Guest
Baš me zanima šta će suljos reći al meni su Volvo kamioni zakon....broj jedan....to je vjerojatno jedini europski kamion sa kojim nemožeš fulnit
Ratarko zanima me jel se brat bavi isključivo špedicijom ili ima i nekakav svoj obrt.....tj. za koga vozi dok se širi...skraćeno....mora voziti za nekog sa debelom garancijom jer danas ulagati u vozni park na bazi usluga :?:
....inače u Hrvatskoj će pevec dotući privatne prijevoznike...kamioni im stoje a ture su im mizerija
 
R

Ratarko

Guest
@krx pozega
Isključivo špedicija je u pitanju , pići po cijeloj Evropi , nije jeftin a posla ima .
 
K

KRESO

Guest
TX75 kaže:
12cm stvarno :shock:
pa da nemaju ni sedlo onakvo ...to je samo da bi dobili više mjesta u prikolici tj više kubika ...........
stric mi vozi takvoga pa znam ...imaju problema tu kod nas i u bosni na nekim mjestima nemogu priječi preko pruge
moraju ih dizati na jastucima maximalno :( :(
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Na vrh