• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova tema o mobitelima

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
danas sam nekaj primjetil...poznam jednog mladca, prodaje po hrvatskoj sjeme, gnoj, špricanje...svašta...
i kad god ga sretnem, dođe mi u par minuta poruka na moj mob...nude mi pesticide, pa gnojiva, pa sjeme...
belchim neki, mamu im nabijem, izgleda da mobitel od mladca vata sve oko sebe...
Pazi kaj govoriš kad je mobitel u blizini:
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,036
Gospodine, samo ugasite i ponovno upalite ruter, ako to ne pomogne, ugasite i ponovno upalite mobilni uređaj!


Ali bez zajebancije ovo je rješenje u 90% slučajeva 😂
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
727
Amerika dela zakon o zabrani google usluga i za Xiaomi mobitele. Pogledaj Huawei, gdje je bio, a gdje je sada. Honor je ista firma, drugo ima, ali... Par godina je proslo. Takoder imali 3 Xiaomi mobitela. Odlicni su za cijenu, ALI! Sa svakim neki problem, sustav im nije optimiziran. Bar meni su znali stvarat neke probleme, u osnovnim operacijama, radi kojih bi trebalo imat telefon, pozivi. Vjerojatno losa sreca i jeftini modeli, medutim Iphone 5s sam imao 6 godina, radio je super. Sa iphona sam presao jer si ga ne mogu sam popravit. Poceli su kodirat sve. Sada sam na Samsungu. Skuplji Xiaomi, ali je pouzdan, radi uvijek, nemam problema sa nicim, ovim osnovnim za sto ga koristim. Sam mala opaska iz moje perspektive. Inace Xiaomi me iznenadio snagom, sve je bilo savrseno, ali kad imas problema sa pozivima na telefonu... Radi telefona. Malo je cudno imat takav uredaj.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,036
Ja evo sa redmi note serijom nisam imao nikad nikakvih problema... Imam trenutno 9 pro od kad je izašao i ne mijenjam ga jer radi ko urica već 4 godine... Ženin isto..

A s druge strane sam imao toliko problema sa Samsungom da mi se zgadio.. I to se galaxy note serijom...

Od kapaciteta baterije, do kvalitete. Gašenja po zimi itd.

Sad opet. Ne možeš očekivati od Samsung A13 da dobro radi kao što ne možeš očekivati od najjeftinijeg Xiaomi da dobro radi.

Ali imao sam i popravljao od iPhonea do samsunga, HTC-a, xiaomia... I mogu reći da barem po meni xiaomi već godinama drži prvo mjesto...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,699
Čudo tehnike.

Imao Redni Note pro 9 i više se ne vraćam na njega, nije mi legao nikako. Uz to ležao preko mjesec dana u servisu jer nisu imali djelova za njega. Žena imala mislim 11 pro i isto dosta problema sa njime, bio je službeni pa se nije previše sekirala.
Vratio se na dobri stari Samsung i to je to.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Huawei P30 Pro, kupljen par mjeseci nakon što je došao na tržište, dakle preko 5 godina kod mene. Prvo mi nije bilo dobro kada sam izvalio pare, pa nakon početnog entuzijazma, umalo da ga nisam vrnio u trgovinu, no međutim bližnji su me odgovorili jer stvarno mobiteli kod mene duraju jako dugo vremena.

Prije njega imao Honor 7, bio mi je dobar za moj pojam, ali sam ga ostavio na radnom stolu, nabijao neku cijev i gospodin ni manje ni više upadne u kantu s pregorenim uljem koju sam bio lijen maknuti. Radio je još kojih 2 mjeseca, ali onda su zvučnik i mikrofon dali svoje jer je potrajalo dok ja nisam skontao da je upao. Čuo sam "bljuć", ali nisam znao što je točno upalo, tek kada sam tražio gdje je, pomislio sam, "Nemoj me je*at da je to on upao u kantu", kad ono... Ugl. da se vrnem na P30 pro...

Znači mobitel je bomba, i nakon pet godina eksploatacije, baterija bez beda odere 2 dana kod ekscesivne uporabe od 3 - 4 sata. 4 godine mobile gaminga sa up timeom od preko 6 sati dnevno, nekada i više, ali to je prosjek. Općenito Leica kamera, top za 2019. I dan danas odlična kamera, općenito mobitelček odličan, sa svim svojim mogućnostima, nisam požalio što sam ga uzeo jer nikakav problem nisam s njim imao.

Dok sam se sa Samsunzima napatio, te zvučnik, te mikrofon, te iznenadni reset, pa se gasi sam od sebe, kod drugih ukućana isto sranje, a svi samo "Samsung, Samsung", ne znam za top modele ali ovi koje moji imaju u nekom mid i hi-mid rangeu, ok, ali za te novce, neisplativo.

Baterije ne traju, jedna skoro roknila, odnio na popravak A50 2020 jer je prestao raditi display, proje toga se znao gasiti na punjaču, a i općenito grijati i gasiti kad mu dođe pdjednom primjetim da je iskrivljen, ja mislio to gospođa bila besna pa ga savila, kad ono, kaže dasa u servizu, dobro da si ga donio. Baterija se napirila, savila kućište i sjebala display, još kaže, čudi ga da nije eksplodirala, obično znaju roknit bez najave, reko top.

Pitao ga malo za moj P30 Pro kaže jel mi vjeruješ da nisam imao prilike držati ga u ruci, nikada mi nitko nije došao sa P30 Pro, Lite da, ali Pro serija nikada.

I to na Lite-u kaže samo ekrani kad nerko razbije, ovako da je nešto, ne.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
743
I ja sa svojim Huawei Mate 10 prezadovoljan 5-6 godina koliko je kod mene. Gledam ga sad zamijeniti za Mate 20 X dok ih se još može nabaviti. Jedan 20 X sam kupio mami kao zamjenu za krepani Xiaomi Mi Max. Mobitel mi se toliko svidio da moram uzeti još jedan primjerak. :D

A evo kvalitete baterije na Xiaomiju, bacio sam ga u kamin da mi ne bi kuću zapalio, tu sad čeka vađenje baterije...

IMG_20230829_175006.jpg

IMG_20230829_174954.jpg

Xiaomi sam inače duuugo koristio, još dok skoro nitko nije ni znao za taj brand. Njihov Mi 2S je prije 10 godina bio super mobitel, ali od Mi 5 i Redmi 3 su počeli brljati i dizati cijene u nebesa pa sam odustao i prešao na Huawei.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,922
Imam CROSCALL CORE-X4!
Ne zanimaju me đinđe-minđe i za svakodnevnu upotrebu me već služi od prije korone!
Za tu firmu nisam nikad čuo, neka Francuska?
Kupio sam ga zato jer je uz njega išla dodatna baterija koja se priljubila sa stražnje strane magnetom!
 
Na vrh