• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi alternator

trapula

Novi član
Tu od
23 Ožu 2014
Poruka
22
Pozdrav.
Kupio novi Iskrin alternator i sada dva majstora sa dvije različite teze. A dakako da se ja u struju ne razumijem zato pitam VAS.
Sa stražnje strane na alternator sam označio žicu sa onim malim crnim komadom, TREBA LI TO SKINUTI ILI NE. Jedan majstor kaže da je to neka zaštita i da to treba skinuti, dok drugi kaže da nemam što skidati.
Pomozite....
Hvala
 

Prilozi

  • IMG_20201201_162328.jpg
    IMG_20201201_162328.jpg
    40.8 KB · Pregleda: 27

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Ako supriključni vijci/stezaljke dostupni izvan poklopca onda poklopac mora ostati. Amo nisi, spojiš ispod njih pa ga opet vratiš.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,489
Ako supriključni vijci/stezaljke dostupni izvan poklopca onda poklopac mora ostati. Amo nisi, spojiš ispod njih pa ga opet vratiš.
Koji poklopac, nema tu nikakvog poklopca. To je alternator.:rolleyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Tu fali crni plastični poklopac. Bar je tak na alternatoru kojeg sam imal. Kakav je to električar koji savjetuje skidanje originalno ugrađenog filtera smetnji?
@brgud , smanji malo gorčinu da ne dobiš čir :)
 

trapula

Novi član
Tu od
23 Ožu 2014
Poruka
22
Hvala vam.
Ostaje gore, a tim vašim savjetima odmah ELIMINIRAM i jednog majstora 😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh