• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Hurlimann 120XM (sima2013)

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni se opčenito ti svi novi traktori iz SDF-a ne sviđaju dizajnom...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Meni je baš lijep ovaj novi XM :icon_keel::p:

Čak mi se i ova zelena nijansa boje jako sviđa,ako netko ima još slika ovakvog traktora nek postavi sam..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Danas bio na sajmu u Radgoni pa vidio uživo zeleni Hurlimann,traktor mi je jedan od ljepših koji su bili na sajmu..
21040441.jpg
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Sviđa mi se traktorčić i drago mi j da se vraćaju na zelenu ipak je to hurlimann a ne siva, jedino mi se ove crvene felge baš nesviđaju al ok.
MARKO93 imaš još koju sliku ? Kja je cijena ak znaš ?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Traktor je isti kao i običan XM 120 samo je boja drugačija :)
Cijenu neznam,slika nemam više..Traktor je bio u stiski pa se ga nije moglo ljepo poslikat..

Bili su još pored XB 105,i jedan XA ali u sivoj boji..Neznam zašto je ovaj XM zeleno-crven...:^):
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
marko tu se slažem s tobom,, još bi i prežvako drugu nijansu zelene ko ovaj novi ali crvene felge ne,a ni oni sivi mi baš n leže!
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
hurlimann se može dobiti u orginalnoj zelenoj boji samo se treba doplatiti mislim 500€
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nije puno ako je rijec o traktoru 120ks a ako se radi o traktoru od 80ks kao sto je bio izlozeni Massey sa cijenom 51 + pdv onda je to zbilja puno prevec!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Novi Agrotron u drugoj boji i sa drugačijom haubom :)

Vidim da ima pune fiksne felge, to znači da valjda ide 50 kmh?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Novi Agrotron,gledao sam ga na sajmu u Gudovcu,pa on ima dosta dijelova sa Agrofarma,prednju vuču,zadnji most... Najviše šta mi se nesviđa na njemu je to šta ima skroz odozada prekidač za hidrauliku,onu zlenu tipku da desne strane.Inače ljep traktorič.
 

VIRTUS

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
154
Novi Agrotron u drugoj boji i sa drugačijom haubom :)

Vidim da ima pune fiksne felge, to znači da valjda ide 50 kmh?

SAME = VIRTUS , LAMBORGHINI = NITRO ,
DEUTZ = serija 5 , HURLIMAN = XM

Ovo Vam je usporedna tablica nove serije traktora iz SDF-a koji imaju tier 4i motore DEUTZ AG sa DOC filterom i mjenjače koji mogu biti 40 km/h i 50 km/h, mehanički, automatski i vario, hidraulična instalacija 60, 60 ECO i 90 lit/min.
 
Na vrh