• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi MF 3600 VSF

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Za te novce i mora Antonijo biti okretniji i snazniji :) ma morao bi i kavu znati kuhati :)
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Smiljan kaže:
Kolike su otprilike cijene tih Antonija?


ovih i do 40000eura....ali nema sta taj nece napraviti,,,
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Smiljan kaže:
Za te novce i mora Antonijo biti okretniji i snazniji :) ma morao bi i kavu znati kuhati :)


swizach kaže:
Smiljan kaže:
Kolike su otprilike cijene tih Antonija?


ovih i do 40000eura....ali nema sta taj nece napraviti,,,

Ma mora i kapucino znati napraviti ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pitanje...
kolika je ekonomska isplativost uzimati traktor MF3645 S 110cm širine, od 45.000 eura,, ili traktor MF 2600 širine 130-140cm, za 25-30.000 eura??

razlika u startu se vrti oko 20.000 eura... znači strogo namjenski stroj!

zanima me vaše mišljenje, onako čisto iz šireg gledišta? šta bi konkretno netko od vas napravio?

ja bih recimo da posadim 20ha lavande, gubio oko 3ha površine na razlici u širini strojeva (uži-širi razmak sadnje za 30cm)... nakon 5-7g se vraća ovih 20t eura... da li je to vrijedno tolike razlike ili ne?
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
ja bi uzeo ovog jeftinijeg jer razlika je kako si naveo 20.000€ za tu razliku mozes da kupis jos strojeva ili zemlje za obradjivanje,a mozda bi ovaj od 130-140cm mogo da se jos malo suzi na felgama
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mislim da je 130max sužen... čisto bacam računicu, ništa konkretno... :)
gledano na period od 20g korištenja, mislim da je dobra razlika u prinosima i prihodima!
 

Najnoviji postovi

Na vrh