• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NOVI SAM

  • Temu pokrenuo karlek321
  • Datum prvog posta
K

karlek321

Guest
zovem se karlo imam 16 godina moja obitelj i ja bavimo se poljoprivredom uglavnom imamo 3 krave 30 teliča i nešto svojih teliča od strojeva posjedujemo:3 traktora imt 533
universal 550
zetor 6945
berač kukuruza sip tornado 40
rolerica claas rollant 34
silokombanj kemper
freza maschio
plug okretač dvobrazni
plug imt dvobrazni
plug imt jednobrazni
prikolica imt
prikolica sip za gnjoj
i još svakakvih stvarčica
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobro dosal :finga: :supz:
slike si zaberavil :?:
kakav to plug okretac imas :?:
 
K

karlek321

Guest
hvala na dobrodoslici slike budu stigle da malo prucim kak da ih stavim plug je uvezen iz njmačke tak da neznam koja je marka
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Generacijo,Dobrodošao!!! :D
Odakle si?
Koju školu ideš?
Teliče imate domače ili uvozne?
Koliko coli plugovi?
Daaaaj slikice!!!
:mrgreen:
 
K

karlek321

Guest
IZ HRVATSKOG ZAGORJA,POLJOPROVREDNU ŠKOLU OGRETAĆI SU 14 IMT-OVI 14I 16 COLI SLIKE ĆE USKORO..
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
imamo 3 krave 30 teliča i nešto svojih teliča
Jel to znači da tovite uslužno?
Za koga tovite?
Koliko priznaju po kili prirasta?
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
karlek321 kaže:
IZ HRVATSKOG ZAGORJA,POLJOPROVREDNU ŠKOLU OGRETAĆI SU 14 IMT-OVI 14I 16 COLI SLIKE ĆE USKORO..

a cuj Zagorje je full veliko tak da... budi malo precizniji :D
 
K

karlek321

Guest
EVO TOČNO SAM IZ VUKANCI JEDNO MALO MIJESTO TELIČE IMAMO ZA ZADRUGU IVANEC A NEŠTO SVOJIH TO ZNAČI DA IMAMO ZA VLASTITE POTREBE KAD NEMA LOVE ONDA IH PRODAMO I HVALA NA DOBRODOŠLICI
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dobrodošao :!:

Piši isključivo malim slovima zbog preglednosti :!:

Prouči upute za stavljanje slika na forum, onako kako si postao 1. sliku je ok, probaj tako i dalje il ju postaj unormalnoj veličini direkt na forum!

Pozdrav
 
B

Bobo

Guest
Kako je stavio prvi sliku NIJE ok, da se razumijemo ;)

Inace, bilo bi najbolje da se svatko predstavi u svojoj temi, a ne novih 15 se ovdje predstavlja...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa zašto nebi bilodobro???? Koga ne interesira slika ne mora ju otvarat, a i ne čeka se učitavanje slike.

a ovo dolje na kužim kolega :scratch
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA kaže:
Pa zašto nebi bilodobro???? Koga ne interesira slika ne mora ju otvarat, a i ne čeka se učitavanje slike.

a ovo dolje na kužim kolega :scratch


Ako svi mogu postavljati 800x600, moze i on... Thumbnails prihvacamo samo kad se radi o nekoj shemi ili nekom sklopnom crtezu da se vide svi djelovi i detalji, sto se na 800x600 slici na bi vidjelo kako treba. Ostalo ne dolazi u obzir.

A ovo podebljano sam ja zeznuo, ispricavam se. Ima tema s istim takvim naslovom, a u njoj se vise ljudi predstavilo.
 
Z

zetor4718

Guest
Prijatelju zamolio bih te da malo poslikaš svog Zetora!Čuo sam da su to pilane i pogođena linija zetora a na svoje oči sam vidio njegovu snagu Imt 577 je nula naspram 6945.Trebao sam ljetos uvesti takav traktor sa češkom kabinom ali nije prolazio homologaciju.Ako ga ikad budeš prodavao sjeti me se!!
 
K

karlek321

Guest
ispričavam se na slikama budem još proučio a zetor bude jednom na prodaju
 
Z

zetor4718

Guest
Znam kak to ide kad ja kupim traktor onda če svi imat za prodaju.A jbg tak to ide.Reci jesi ti zadovoljan sa svojim zetorom?gdje si ga kupio i koliko si dao(ako nije tajna)?Slike stavljaj pomoću image shack
 
Na vrh