• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novosadski sajam 18.-24.05.2013. Slike

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Super slike, tebi bar nije daleko do sajma. Onu Ursusovu prikolicu nisam vidio u subotu na sajmu, moguce da su bile hostese u blizini... hehe.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Kićo ja tek po slikama vidim da barem trećinu toga nisam ni vidio.
Joj joj i hostese ...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Kićo ja tek po slikama vidim da barem trećinu toga nisam ni vidio.
Joj joj i hostese ...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Pa Vas sve treba tući onom usranom metlom kojom čistite svinjce i štale. Samo slike traktora i ostale željezarije,nema ni jedne od eksponata na dvije noge.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Super slike, tebi bar nije daleko do sajma. Onu Ursusovu prikolicu nisam vidio u subotu na sajmu, moguce da su bile hostese u blizini... hehe.

Vise cekao na granici nego se vozio:(happy):
A mi zadrti seljaci cim vidimo traktore ko da smo usli u harem nista vise drugo ne vidimo :icon_lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Pa Vas sve treba tući onom usranom metlom kojom čistite svinjce i štale. Samo slike traktora i ostale željezarije,nema ni jedne od eksponata na dvije noge.

to su zadržali za sebe,bas su sebični......:(think)::D:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Slike su super..!! :icon_super:
Ima puno toga zanimljivog za vidjet..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh