• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem OBAVIJEST- Jako važno!!! Sajle i špule za vitla jeftino!!!

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
947
Poštovani forumaši

Želim vam pomoći da se dokopate nekih stvari po smiješnoj cijeni.

Danas sam bio u Kovina Veliko Trgovišće koji otkupljuju sekundarne sirovine... željezo i ostalo...

Stigla je velika građevinska dizalica sa nekoliko špula sajli 12 mm velike nosivosti.

Cijena je 4 kn po kili sa PDV-om! Navalite dok ima. Ja sam si uzeo 30 m.
Ima cijeli nosač sa špulom i sajlom, elektromotorom i zupčanicima pa se lako napravi VITLO!!

Majstori samogradnje, evo prilike!!!

Slike:
2zzjg2w.jpg


2yltqno.jpg
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Svaka čast na informaciji..da sam bliže..
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
947
Ja ne znam kad nije funkcionirala!?!?!? Koliko ja znam, uvijek je bilo moguće otkupiti neki komad železa...

Otkup 1-1.5 kn otprilike, a prodaja 4 kn s pdv-om.

Da imam puno posla u šumi, uzel bi cijeli grušt sa špulom i sajlom, navario nosače za traktor i složio neki pogon... vitlo ko beba!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Kod nas od 01.01. nema više maloprodaje starog željeza. Otkup ide kao i prije a kupit možeš jedino neke sitnice i to ako imaš nekog poznatog.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kad sam ja prošli put bio u kovini , a bilo je to davno ..nije se moglo maloprodajno kupovati ..od tada je obilazim .

vaš velečasni
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kod nas od 01.01. nema više maloprodaje starog željeza. Otkup ide kao i prije a kupit možeš jedino neke sitnice i to ako imaš nekog poznatog.

Kaj se ne može više ni u poljicama kupit komad željeza...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Ne, još u 12 mj. sam odvezao tamo staru peć od centralnog i mislio sam uzet jednu osovinu od auta za prikolicu i nisu više htjeli prodat. Rekao mi je jedan kaj tamo radi da eventualno neke sitnice bi se mogle uzet koje možeš stavit po jaknu, ili ako si sa nekime dobar pa bi se nešto dalo prošvercat poslije radnog vremena.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa bilo je rečeno da se bude opet moglo kupovati po odpadima, ali prvo se moraju posložit neke papirnate stvari...ako smo več kopirali EU, onda se to mora riješiti, u Austriji ili Njemačkoj kupuješ na otpadu kaj hoćeš :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kod nas je problem u maloprodaji , treba voditi maloprodajne kljige kao u svim drugim maloprodajnim firmama ..gotovo dvije paralerne firme .a to košta

vaš vlč.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tak se onda može...

Problem je nastal kaj su "ovi" kaj odkupljuju jeftino, prodavali 3 puta skuplje i novce stavljali u žep :) trebalo je nekak stati i tome na kraj.
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u subotu sam bio na jednom lokalnom otpadu i katastrofa,GDJE JE NESTALO STARO ŽELJEZO,ima tu puno problema ali ovo što kaže Šanana je čista lova za pojedine otkupljivaće,ali da ne kvarimo temu ,evo imate u Bjelovaru u Sirovini,Tamića sa ljestvama od nekog bivšeg građevinskog limara,gore su vam ljestve iz 3 dijela a kamiončić ne znam u kakvom je stanju
 
Na vrh