• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OBAVJEST - Posljednji pozdrav našem članu MIKULA

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,642
U ovo kratko vrijeme kaj sam na forumu čovjek mi je puno pomogel sa svojim znanjem, i na tome mu neizmjerno hvala.
Nek mu je duši lako i sućut obitelji.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,649
Moje saučešće..posljednjih godina radio je u Kanadi
 

Canada

Novi član
Tu od
9 Sij 2022
Poruka
1
Dragi članovi foruma,
Jučer nas je, u 53. godini života, zauvjek napustio kolega i prijatelj, jedan od osnivača ovog Foruma, Branko Mikulinjak

mikula

Posljednji ispraćaj bi će na mjesnom groblju u Svetom Petru (Ludbreškom), 5. siječnja '22., (danas) u 13h.

Laka mu bila ova hrvatska zemlja.
Zbogom prijatelju!
View attachment 44433
Dragi nas prijatelju Bane,
Culi smo se dan pre nego da odes na vecni put kao i pre toga. Pricali smo o svemu i svacemu, salili se, smejali. Bio si jedan od retkih, bio si covek u svakom smislu te reci. Upoznali smo se u Kanadi, ziveli vrata do vrata, naucio si me da pravim tvoje omiljenje a sada i nase omiljene Varazdinske klipice. Nije ti bilo vazno da li je onaj kinez, albanac, musliman, srbin ,bosanac, sve si nas gledao istim ocima , svi smo bili dobri za tebe kao i ti za sve nas. Pingvini 1 i 2 su te mnogo voleli i sam znas koliko, znao bi da se poigras sa njima i salis , oni su te mnogo voleli. U dalekoj zemlji Kanadi si izgradio divna prijateljstva, bio si ovde jako cenjen, vredan radnik, davao si dusu i znoj i dokazao si koliko si vredan i posten, jer su te svi maximalno postovali i cenili. Cast nam je poznavati te , poznavati tako dobru dusu kao sto si to bio ti. Svi smo mi ljudi, ali je tesko biti covek, a to si ti bio, Covek velikog srca. Porodici iskreno saucesce salju svi Brankovi prijatelji koji su ga poznavali u dalekoj Kanadi. Bog da vas blagoslovi i cuva a njemu da podari vecni mir i spokoj.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Sretan ti nastavak putovanja Branko.❤️
 

Najnoviji postovi

Na vrh