• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

obrtomjer sat

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
eo ovako na zetoru 5911 neradi obrtomjer i brojcanik sati
jel se moze sta tu popravit ja ga planiram rasklopit pa neznam dal se moze sta tu napravit
dal je mozda ko rasklapo pa da zna u cemu je problem
dal je moguce da nesto mozda vise pokvarim :confused:
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ma novi i pinjon i sajla samo je problem u satu
e sad sta moze bit u njemu to bi volio znat
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
To jedino da nekom vurmaheru odneseš, mada mislim na ni on tam nema kaj delati jer je to gore sve plastično
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
eo ovako na zetoru 5911 neradi obrtomjer i brojcanik sati
jel se moze sta tu popravit ja ga planiram rasklopit pa neznam dal se moze sta tu napravit
dal je mozda ko rasklapo pa da zna u cemu je problem
dal je moguce da nesto mozda vise pokvarim :confused:

raskapao sam ja, ali elektronski.. na kraju sam išao po drugi, ebg
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ma j*bes ga ja cu ga rasklopit nemam sta pokvarit,kad je vec pokvareno,
al jebiga neide mi se bas po novi :D skup puno za godiste traktora,jeftini je ja misli za passata 5+ vec za njega :D
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
To jedino da nekom vurmaheru odneseš, mada mislim na ni on tam nema kaj delati jer je to gore sve plastično

nije problem njega rasklopit,samo se malo isprave limici od okvira i skine se komplet staklo nema u njega ja mislim nista plastike,samo neznam ocul sta vidit kad skinem kazaljke i one cajgere dal ce se moc sta popravit
al viditu za koji dan cu ga skidat :gitarist:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
ma j*bes ga ja cu ga rasklopit nemam sta pokvarit,kad je vec pokvareno,
al jebiga neide mi se bas po novi :D skup puno za godiste traktora,jeftini je ja misli za passata 5+ vec za njega :D[/QUOT

neki ti je vrag zaštekao unutra, meni nije htio sate okretati, preskakivao je , tj na zupčanicima na brojevima bilo je lufta i tu je svako malo zapinjao.. a neki materjal i kučišta od aluminija il neke legure, pukne ko staklo sam ak dirneš u to... kako kaže muhaničar, bolje odnesi nekom vuristi da ti pogleda :)
 

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
ja sam imao problem isto sa obrtomerom nije radio pregorila sajla posto je bila blizu auspuha pa nisam nasao novu i zavario unutra sajlu bila prekinuta malo se namucio dok sam zavario i izbrusio malo pa stavio na to mjesto na kosuljici jednu cjevcicu da se ne previja bas kod vara jer var ne trpi bas vibracije,i ide bez problema.
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Ma otisli su oni zupcanici i osovinica koja ih tjera to na svakom ode mozda se dade pripasat od kakvog auta al to vise nije to i ne broji tocno sate,kupi novi ak hoces da bude tocan sat a ako ti je samo do toga da vrti onda bi mozda islo od škode jer su oda ceske proizvodnje
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
ma kupio bi ja novi,al je malo poskup
al vidit cu,mozda i danas rasklopim,pa cu vidit o cemu se radi
ako nemogne nista,valja kupit novi :(
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
kod mene sat radi samo djelimisno to jest samo do 1200obrtaja pa me interesuje ako neko zna mi reci dali je sat u kvaru ili ono cudo iza ventilatora.sat je elektro a traktor zetor 5211 .zahvaljujem
 

Najnoviji postovi

Na vrh